Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

Parafia
Najświętszego Serca
Pana Jezusa

Sanktuarium Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa
Sercanie Płaszów - Szlakiem Jakubowym
Sercanie Płaszów - Szlakiem Jakubowym
Sercanie Kraków, Pielgrzymka Sercanów 2022
Sercanie Kraków, Bierzmowanie 2022
Sercanie Kraków, Rycerski piknik parafialny
Chrystusa Króla
Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata
Święto Liturgicznej Służby Ołtarza.
Imieniny księdza Grzegorza
Odpust MBP 2022
Odpust
ku czci Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa

Sztafeta modlitwy

sztafeta1-thmOd niedzieli 17 maja aż do soboty 30 maja, nasza parafia przeżywa przygotowanie do Prymicji diakona Zbigniewa Kryjomskiego, naszego parafianina. Codziennie od godziny 17:00 kolejne grupy duszpasterskie przychodzą na adorację Najświętszego Sakramentu, aby wypraszać dla niego potrzebne łaski jak również prosić o nowe powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii.

 

sztafeta2-thmInicjatywa ta jest szczególną formą przygotowania parafii do Prymicji jak i wspierania naszego parafianina w realizacji powołania, którym został obdarzony przez Pana Boga. Jest to jednocześnie piękny znak duchowej łączności parafian z tym, którego Bóg wezwał do tej posługi jak i odpowiedzialności za jego powołanie.  

Będzie...


Łaskami słynący obraz Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa
Sanktuarium
Matki Bożej
Błogosławionego
Macierzyństwa