Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

Parafia
Najświętszego Serca
Pana Jezusa

Sanktuarium Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa
Sercanie Płaszów - Szlakiem Jakubowym
Sercanie Płaszów - Szlakiem Jakubowym
Sercanie Kraków, Pielgrzymka Sercanów 2022
Sercanie Kraków, Bierzmowanie 2022
Sercanie Kraków, Rycerski piknik parafialny
Chrystusa Króla
Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata
Święto Liturgicznej Służby Ołtarza.
Imieniny księdza Grzegorza
Odpust MBP 2022
Odpust
ku czci Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa

Pierwsze śluby

Siostra KingaNiedziela 26 lipca jest kolejnym szczególnym dniem w życiu naszej wspólnoty parafialnej. Tego dnia swoje pierwsze śluby zakonne w Zgromadzeniu Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi złożyła nasza parafianka Kinga Gąsiorek. Do tego wydarzenia przygotowywała się przez trzy lata: najpierw w postulacie a następnie w nowicjacie, który to czas był czasem formacji w duchu charyzmatu tego Zgromadzenia.

Uroczystość pierwszych ślubów miała miejsce w Mszanie Dolnej, gdzie znajduje się dom Sióstr Franciszkanek. Po ślubach Siostra Kinga będzie mieszkać w domu zakonnym w Krakowie przy ul. Parkowej, by od października rozpocząć studia na Uniwersytecie Jana Pawła II w Krakowie, przygotowując się do pracy katechetycznej.  

Będzie...


Łaskami słynący obraz Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa
Sanktuarium
Matki Bożej
Błogosławionego
Macierzyństwa