1. Niedziela Chrztu Pańskiego kończy okres Bożego Narodzenia. Tradycyjnie jednak śpiewamy kolędy do 2 lutego. Dziś po Mszy św. o 18:00 koncert kolęd w wykonaniu naszego parafialnego chóru „Recto-tono”. Zapraszamy!
 2. Trwają odwiedziny duszpasterskie w rodzinach naszej parafii – będące okazją do wspólnej modlitwy i udzielania błogosławieństwa.. Plan kolędy jest dostępny na stronie internetowej, w gablocie oraz na stoliku z prasą z tyłu kościoła.
 3. Przez cały okres kolędy kancelaria parafialna czynna jest w soboty w godz. 8:00 – 9:30. W sprawach koniecznych można podejść po Mszach św. porannych.
 4. W tym tygodniu przypada:
  • III środa miesiąca. W tym dniu na nabożeństwie do Matki Bożej Płaszowskiej o godz. 17:30 modlić się będziemy szczególnie za małżonków pragnących potomstwa. O 18:00 Eucharystia w ich intencji a po Mszy św. błogosławieństwo indywidualne małżonków.
  • w czwartek wspomnienie św. Antoniego opata
  • w piątek rozpoczyna się Tydzień modlitw o jedność Chrześcijan
  • w sobotę wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara
 5. Zachęcamy do przekazywania 1% z naszych rozliczeń podatkowych na fundację Braci Albertynów, którzy pomagają ludziom bezdomnym.
 • Niech łaska przyjętego chrztu św.
  umacnia nas do ciągłego dawania świadectwa wiary
  w naszym codziennym życiu. Szczęść Boże!

 

 

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com