Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

Parafia
Najświętszego Serca
Pana Jezusa

Sanktuarium Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa
Poświęcenie pojazdów
2021
Pożegnanie księży
Pożegnanie
prowadzącej
Odpust Parafialny
Rozmrożeni 2021
Boże Ciało 2021

„...zagrody nasze widzieć przychodzi
i jak się Jego dzieciom powodzi.”

Przyjdź Duchu Święty!

Czuwanie w wigilię uroczystości Zesłania Ducha Świetego

Imieniny Gospodarza
14 kwietnia na mszy św. wieczornej modliliśmy się w intencji ks. Proboszcza z okazji imienin.
Slider

Caritas - Wielkanocna Paczka 2021

W naszej parafii działa od kilkunastu już lat parafialny zespół Caritas. Osoby w nim zrzeszone to parafianie o wielkim sercu. Potrafią odłożyć swoje sprawy by zaangażować się w pomaganie innym... Między innymi od trzech lat organizujemy w miesiące zimowe posiłki dla potrzebujących. Każdego roku na Święta parafianie dzielą się ze swego a osoby z Caritas pakują przyniesione rzeczy w paczki.

W 2021 roku pomimo pandemii nie brakło serca, a nawet jest większa ofiarność ludzi dobrej woli z naszej parafii. W sumie rekordowo bogate paczki trafią do 80 osób i rodzin. Szacujemy że jedna paczka warta jest 200 zł. Ks. Proboszcz jest zaskoczony i mówi: "Bogu niech będą dzięki za naszych parafian". Dołącz się do nas :)

Łaskami słynący obraz Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa
Sanktuarium
Matki Bożej
Błogosławionego
Macierzyństwa