Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

Parafia
Najświętszego Serca
Pana Jezusa

Sanktuarium Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa

Caritas - Wielkanocna Paczka 2021

W naszej parafii działa od kilkunastu już lat parafialny zespół Caritas. Osoby w nim zrzeszone to parafianie o wielkim sercu. Potrafią odłożyć swoje sprawy by zaangażować się w pomaganie innym... Między innymi od trzech lat organizujemy w miesiące zimowe posiłki dla potrzebujących. Każdego roku na Święta parafianie dzielą się ze swego a osoby z Caritas pakują przyniesione rzeczy w paczki.

W 2021 roku pomimo pandemii nie brakło serca, a nawet jest większa ofiarność ludzi dobrej woli z naszej parafii. W sumie rekordowo bogate paczki trafią do 80 osób i rodzin. Szacujemy że jedna paczka warta jest 200 zł. Ks. Proboszcz jest zaskoczony i mówi: "Bogu niech będą dzięki za naszych parafian". Dołącz się do nas :)

Łaskami słynący obraz Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa
Sanktuarium
Matki Bożej
Błogosławionego
Macierzyństwa