Ponizej zamieszczamy podział na grupy klas I oraz terminy spotkań poszczególnych grup.
klasa I: Animator – Aleksandra Baranowska
najbliższe spotkanie: 12 czerwca 2013, g. 19.00
Urszula Lenda
Katarzyna Krawczyk
Natalia Malisz
Paulina Podzoba
Agata Moskała
Weronika Jurek
Julia Pawlak
Alicja Klisiewicz
Weronika Owsianka
Jadwiga Paliś
Dorota Rybarczyk
Agnieszka Pałka
Weronika Wójtowicz
Małgorzata Słupelka
Aleksander Matyjewicz
Jakub Brejde
Paweł Filipczyk
Rafał Buchała
klasa I: Animator – Joanna Grzywacz - UWAGA ZMIANA
najbliższe spotkanie: 11 czerwca 2013, g. 19.00
Kasia Bartosz
Weronika Dusza
Wiktoria Przewrocka
Dominika Pietraszewska
Paulina Michalik
Maria Garbacz
Piotr Gawełda
Paweł Gawełda
Kalina Długosz
Karolina Żrałek
Michał Woch
Dominika Kondyjowska
klasa I: Animator – Joanna Grzywacz
najbliższe spotkanie: 18 czerwca 2013, g. 19.00
Patryk Chwaja
Jarek Bongo
Przemek Baran
Kinga Godawska
Justyna Strzępek
Michał Sroka
Szymon Zając
Bartek Głębocki
Rafał Rajtar
Magda Walas
Paulina Spyrka
Jakub Plata
klasa I: Animator – Lucyna Łosiniecka
najbliższe spotkanie: 13 czerwca 2013, g. 19.00
Magdalena Rudzińska
Michał Mucha
Ziemowit Kustra
Alicja Kustra
Natalia Niewoda
Marysia Sagan
Julia Kudlińska
Alicja Strojniak
Paulina Stal
Katarzyna Michalik
Kamil Nowak
Adrian Sowa
Jakub Bryniak
Jakub Kaczor
Wiktor Zając
klasa I: Animator – Anna Haracz
najbliższe spotkanie: 12 czerwca 2013, g. 19.00
Damian Chrustek
Mateusz Kępa
Filip Nowak
Damian Pelc
Szymon Raczkowski
Mateusz Sułek
Karolina Suszczewicz
Szymon Tyranowski
Konrad Wajda
Aleksandra Włodarczyk
Ola Stachurska
Piotr Chwastek
Angelika Paryła
klasa I: Animator – Anna Haracz
najbliższe spotkanie: 19 czerwca 2013, g. 19.00
Jakub Urbach
Piotr Sułek
Gabriela Włodarczyk
Jakub Lichoń
Maciej Dusza
Adrian Pacholarz
Magdalena Wąs
Szymon Ściepienny
Patryk Plak
Damian Ziembiński
Maciej Kłapcia
Patryk Chwastek
Karolina Wydmańska
klasa I: Animator – ks. Jakub Kopystyński SCJ
najbliższe spotkanie: 6 czerwca 2013, g. 18.45
Joanna Mozgowiec
Dominika Piszczek
Weronika Matusik
Izabela Surma
Aleksandra Mitula
Anna Wawrzyn
Sylwia Szwajca
Joanna Gibała
Julia Szydłowska
Karolina Synowiec
Izabela Patrzałek
Daniel Czyż
Magda Staszel
Jan Gola
Tomasz Łasek
Lena Skrzydlewska
Paulina Stal
klasa I: Animator – ks. Mariusz Wrzesiński SCJ
najbliższe spotkanie: 18 czerwca 2013, g. 19.00
Jakub Adamczyk
Bartosz Piątek
Wojciech Kolbusz
Konrad Hadała
Sebastian Groń
Mateusz Górak
Bartosz Wójcik
Mateusz Florek
Jakub Furmański
Weronika Leja
Ola Szymonik
Wojtek Pabisek
Piotr Misiorowski
Gabriel Galli
Michał Kawa
Klaudia Czeluśniak
Dominika Górska
Przemek Kudriawcew
Mateusz Gajda
Paweł Heretyk
Kamil Adamczyk