1. Zapraszamy dzisiaj na godzinę 17:30 na Nieszpory za zmarłych.
 2. W tym tygodniu obchodzimy:
  • I środa miesiąca - w tym dniu na nabożeństwie do Matki Bożej Płaszowskiej o 17:30 modlić się będziemy za małżeństwa i rodziny. O 18:00 Eucharystia w tej intencji.
  • w piątek – rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
  • w sobotę – wspomnienie św. Leona Wielkiego
  • w niedzielę – wspomnienie św. Marcina z Tours. W ten dzień przypada również 100. rocznica odzyskania Niepodległości. Po Mszy świętej o godz. 12:00 zaśpiewamy kilka pieśni patriotycznych. Zapraszamy.
 3. Trwa całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy parafian do zapisywania się w zakrystii na godzinną adorację trwania przed Najświętszym Sakramentem jako „uczeń Jezusa”. Zadbajmy wspólnie, o ciągłość czuwania przy Jezusie obecnym pod postacią Chleba.
 4. Przyjmujemy jeszcze wypominki w zakrystii i w kancelarii. Przez cały listopad wspominamy zmarłych w czasie codziennej adoracji o godz. 1730 a przez cały rok w wypominkach rocznych przed Mszami niedzielnymi o godz. 9:00 i 18:00.
 5. 10 listopada (w sobotę) od godz. 9:00 odbędzie się ostatnia w tym roku zbiórka elektrośmieci i makulatury na parkingu parafialnym.
 6. W dniach 24-25 listopada b.r. organizujemy autokarową patriotyczną pielgrzymkę do Warszawy, Niepokalanowa i Lichenia - w ramach przeżywania 100-lecia odzyskania niepodległości. Koszt pielgrzymki z wyżywieniem i noclegami - 300 zł. Szczegóły u ks. Dariusza. Zapisy w zakrystii z zaliczką do 18 listopada.
 7. Składamy serdeczne „Bóg Zapłać” za wszelkie ofiary na utrzymanie naszej świątyni.
  W przyszłą niedzielę, taca „Dar serca” na parafialne potrzeby inwestycyjne.
 8. W ostatnim czasie odszedł do wieczności śp. Czesław Tutak. Polećmy go miłosierdziu Pana: Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci.

Wszystkim Parafianom
życzymy wielu łask Bożych
na każdy dzień nowego tygodnia
oraz opieki Matki Bożej Płaszowskiej.
Szczęść Boże!

 

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com