29. NIEDZIELA ZWYKŁA 21.10.2018 r.

7:00 – W intencji Pawła o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej Płaszowskiej
9:00 – Za † Dominika Skibę (greg. 23)
10:30 – Za † Marię i Ferdynanda oraz zięcia Adama. Za Parafian
12:00 – Za † Alfreda Blicharz
16:00 – W intencji Szymona z okazji 5 urodzin o Boże błogosławieństwo
18:00 – Za † Zofię Kilewicz (greg. 21)
19:30 – Za † Tadeusza i Ludwikę Kobiałka

 

Poniedziałek 22.10.2018 r. – wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża

7:00 – Za † Mariana Janiczek i jego rodziców w 20 rocz. śmierci
18:00 – Za † Dominika Skibę (greg. 24)
18:00 – Za † Zofię Kilewicz (greg. 22)
18:00 – Za † Annę Rusowicz w 2 rocz. śmierci
 

 

Dziękczynna za łaski otrzymane za wstawiennictwem Matki Bożej Płaszowskiej

7:00 – Za † Anastazję Bilską - Tarantiuk (od córki, zięcia i wnuka)
18:00 – Za † Dominika Skibę (greg. 25)
18:00 – Za † Zofię Kilewicz (greg. 23)
18:00 – Za † Longina Sochę (od rodziny Szafraniec)
18:00 – Za † Jadwigę, Michała, Stefana, Mariana Niedźwiedź

 

Środa 24.10.2018 r.

7:00 – Za † Zofię Kilewicz (greg. 24)
18:00 – Za † Dominika Skibę (greg. 26)
18:00 – W intencji mężczyzn
18:00 – Za † Longina Sochę (od żony)

 

Czwartek 25.10.2018 r.

7:00 – Za † Zofię Kilewicz (greg. 25)
18:00 – W intencji nauczycieli i pracowników szkół
18:00 – Za † Dominika Skibę (greg. 27)
18:00 – Za † Adama Ligęzę (od emerytów Szkoły Podstawowej nr 47)
18:00 – Za † Władysława w 1 rocz. śmierci

 

Piątek 26.10.2018 r.

7:00 – Za † Zofię Kilewicz (greg. 26)
18:00 – Za † Dominika Skibę (greg. 28)
18:00 – Za † Janinę Kleczkowską w rocz. śmierci
18:00 – Za † Mariana i Karolinę Rudolf

 

Sobota 27.10.2018 r.

7:00 – Za † Piotra Koniecznego (od przyjaciół Patrycji)
18:00 – Za † Dominika Skibę (greg. 29)
18:00 – Zofię Kilewicz (greg. 27)
18:00 – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Płaszowskiej dla Katarzyny Toczek z okazji 30 urodzin

 

30. NIEDZIELA ZWYKŁA 28.10.2018 r. – ROCZNICA POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA WŁASNEGO

7:00 – Za † Tadeusza Łapczyńskiego
9:00 – Za † Dominika Skibę (greg. 30)
10:30 – Za Parafian. Msza święta chrzcielna
12:00 – Za † Zofię Kilewicz (greg. 28)
16:00 – Za † Tadeusza Kitę i zmarłych rodziców
18:00 – Za † Eugeniusza Stysło (od Barbary i Grzegorza Miśkieiwcz)
19:30 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Płaszowskiej dla Jana i Jego Rodziny
Góra strony