30. NIEDZIELA ZWYKŁA 28.10.2018 r.

7:00 – Za † Tadeusza Łapczyńskiego
9:00 – Za † Dominika Skibę (greg. 30)
10:30 – Za Parafian. Msza święta chrzcielna
12:00 – Za † Zofię Kilewicz (greg. 28)
16:00 – Za † Tadeusza Kitę i zmarłych rodziców
18:00 – Za † Eugeniusza Stysło (od Barbary i Grzegorza Miśkieiwcz)
19:30 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Płaszowskiej dla Jana i Jego Rodziny

 

Poniedziałek 29.10.2018 r.

7:00 – Za † Zofię Kilewicz (greg. 29)
18:00 – Za † z rodziny Krubów i Wasintów
18:00 – Za † Mariana, Wiktorię, Annę
18:00 – Za † Kazimierę i Henryka Pietrzyka

 

Wtorek 30.10.2018 r.

7:00 – O zdrowie i potrzebne łaski dla Jacka
18:00 – Za † Rozalię, Klemensa, Józefa, Adama Sobór
18:00 – Za † Zofię Kilewicz (greg. 30)
18:00 – Za † Lidię i Ryszarda Baran oraz Bronisławę i Józefa Gołąb
18:00 – Dziękczynna za 40 lat życia małżeńskiego Marii i Marka z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Płaszowskiej

 

Środa 31.10.2018 r.

7:00 – Za † Janinę Grzywacz (od rodziny Banysiów)
18:00 – Za † Longina Sochę (od córki Karoliny z mężem i dziećmi)
18:00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące

 

Czwartek 01.11.2018 r. – Uroczystość Wszystkich Świętych

7:00 – Za † Anitę Ciesielską w 16 rocz. śmierci oraz Józefa Dziubę
9:00 – O powołania kapłańskie i zakonne oraz o świętość życia kapłanów
10:30 – Za † Mariana Bochniaka i zmarłych z rodziny
10:30 – Za † Jana Woźniaka i zmarłych z rodziny
15:00 – Za Parafian
18:00 – Za † Józefa

 

Piątek 02.11.2018 r. - Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

7:00 – Msza święta wynagradzająca
16:30 – Za † Marię Rajtar i męża Edwarda
18:00 – Msza święta wynagradzająca

 

Sobota 03.11.2018 r.

7:00 – Za † Longina Sochę (od rodz. Janików)
18:00 – Za † Stanisławę i Mieczysława Wojciechowskich oraz Antoniego Dańda i Marię żonę
18:00 – Za † Tadeusza Drabika (greg.1)
18:00 – O dar potomstwa przez wstawiennictwo Matki Bożej Płaszowskiej dla Michała i Michaliny Mroczek

 

31. NIEDZIELA ZWYKŁA 04.11.2018 r.

7:00 – W intencji wszystkich członków żywego różańca
9:00 – Za † Karolinę i Józefa Adamczyk oraz syna Stanisława
10:30 – W intencji Karoliny w 18 rocz. urodzin o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Płaszowskiej
12:00 – Za Parafian
16:00 – Za † Annę, Stanisława i Mieczysława Barycz
18:00 – Za † Tadeusza Drabika (greg. 2)
19:30 – O dar potomstwa przez wstawiennictwo Matki Bożej Płaszowskiej dla Michała i Michaliny Mroczek
Góra strony