1. Zapraszamy dziś na Nieszpory niedzielne na godz. 17:30 a w środę na Nowennę do Matki Bożej Płaszowskiej.
 2. Kończą się odwiedziny duszpasterskie w rodzinach naszej parafii. Kolęda uzupełniająca będzie jutro od godz. 15:30 i w sobotę 2 lutego, od godz. 10:00. Można jeszcze ustalić termin kolędy, gdy nie mieliśmy możliwości w wyznaczonym czasie.
 3. W tym tygodniu przypada:
  • I piątek miesiąca – Msze św. wynagradzające Bożemu Sercu. Odwiedziny chorych od godz. 8:00. Okazja do spowiedzi pół godziny przed każdą Mszą św. Po Mszy św. wieczornej spotkanie SWŚ.
  • I sobota miesiąca – Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi rano o godz. 7:00 i nabożeństwo Pięciu pierwszych Sobót miesiąca. Również w sobotę przypada Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej gromnicznej) będące zarazem Dniem Życia Konsekrowanego. W tym dniu przynosimy do kościoła świece. Świece gromniczną można nabyć w zakrystii. Taca przeznaczona będzie na wsparcie zakonów kontemplacyjnych. Wieczorem w sobotę o godz. 19:30 nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie z indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.
 4. W najbliższy czwartek na godz. 19:00 zapraszamy osoby chcące poznać bardziej Jezusa przez Pismo św. na drugie otwarte spotkanie o Biblii. Spotkanie poprowadzi s. Anna Bodzińska. Temat: „Poznaj Biblię i korzenie chrześcijaństwa.”. Serdecznie zapraszamy.
 5. W czwartek 31 stycznia o godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie MARGARETEK.
 6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7:00 zmianka tajemnic różańcowych Zapraszamy także osoby, które chcą dołączyć do Róż Żywego Różańca.
 7. Mężczyźni św. Józefa oraz parafialna szkoła ewangelizacji zapraszają mężczyzn na spotkanie z dr Wandą Półtawską. Spotkanie odbędzie się 13 lutego o godz. 19.00 w auli naszego domu zakonnego. Temat: Czego pragną kobiety.
 8. Zapraszamy na weekendowe rekolekcje Nowe Życie, który odbędą się w naszej parafii w dniach od 8 do 10 marca. Zapisy i szczegółowe informacje na stronie internetowej (www.snensj.pl lub www.krakow.sercanie.pl), w zakrystii u pana Wojciecha lub ks. Michała. Rekolekcje są skierowane do każdego. Warto!
 9. W ostatnim czasie odeszła do wieczności nasza parafianka ś.p. Helena Eingehfeld długoletnia członkini Sercańskiej Wspólnoty Świeckich w naszej parafii. Pogrzeb odbędzie się w najbliższy wtorek w Busku- Zdroju. Polećmy ją miłosierdziu Bożemu: Wieczne….

Wszystkim życzymy wielu łask Bożych
na każdy dzień nowego tygodnia
oraz opieki Matki Bożej Płaszowskiej.
Szczęść Boże!

 

 

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com