1. W tym tygodniu obchodzimy:
  • we wtorek – wspomnienie św. Agaty
  • I środa miesiąca lutego - podczas nabożeństwa do Matki Bożej Płaszowskiej będziemy modlić się za rodziny. Zapraszamy do udziału w nowennie o 1730 i Mszy św. wieczornej w tej intencji.
  • I czwartek miesiąca – Msza św. wieczorna o powołania kapłańskie i zakonne. Po Mszy św. Godzina Święta.
 2. W I środę miesiąca lutego podczas nabożeństwa do Matki Bożej Płaszowskiej będziemy modlić się za rodziny. Zapraszamy do udziału w nowennie o 17:30 i Mszy św. wieczornej w tej intencji.
 3. Zakończyliśmy odwiedziny duszpasterskie w rodzinach naszej parafii. Dziękujemy za wspólną modlitwę i rozmowy w trakcie trwania kolędy. W przyszłą niedzielę ks. Proboszcz przedstawi sprawozdanie i plan na najbliższy czas.
 4. Mężczyźni św. Józefa oraz parafialna szkoła ewangelizacji zapraszają mężczyzn na spotkanie z dr Wandą Półtawską. Spotkanie odbędzie się 13 lutego o godz. 19:00 w auli naszego domu zakonnego. Temat: Czego pragną kobiety.
 5. Zapraszamy na weekendowe rekolekcje tzw. Kurs Nowe Życie, który odbędzie się w naszej parafii w dniach od 8 do 10 marca. Zapisy i szczegółowe informacje na stronie internetowej (www.snensj.pl lub www.krakow.sercanie.pl), w zakrystii u pana Wojciecha lub ks. Michała. Rekolekcje są skierowane do każdego. Warto!
 6. W przyszła niedzielę taca „Dar Serca” na sprawy gospodarcze naszej wspólnoty.
 7. W ostatnim tygodniu odeszła do wieczności nasza parafianka: ś.p. Dorota Wala-Madej. Prośmy dla niej o wieczną radość w niebie: Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

Wszystkim Parafianom i gościom życzymy
wielu łask Bożych na każdy dzień nowego tygodnia
oraz opieki Matki Bożej Płaszowskiej.
Szczęść Boże!

 

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com