1. Nieszpory niedzielne o godz. 17:30 – zapraszamy.
 2. W tym tygodniu przypada:
  • w środę (III środa miesiąca) - w tym dniu na nabożeństwie do Matki Bożej Płaszowskiej o godz. 17:30 modlić się będziemy szczególnie za małżonków pragnących potomstwa. O 18:00 Eucharystia w ich intencji a po Mszy św. błogosławieństwo małżonków.
  • w piątek – święto Katedry św. Piotra
  • w sobotę - wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika
 3. W tym tygodniu został zamontowany przed kościołem nowy bilbord mówiący o Naszej Matce Błogosławionego Macierzyństwa i całodziennej adoracji Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy każdego dnia na modlitwę przed Jezusem Eucharystycznym wystawionym w naszym kościele. Została również odnowiona „gablota- serce” o porządku nabożeństw.
 4. Od tygodnia działa w naszej wspólnocie „Sekcja Wzajemnej Pomocy”. Prosimy osoby chętne do pomocy jak i również osoby potrzebujące o zgłaszanie się. Telefon kontaktowy podany jest w gablocie. Zgłoszenia od poniedziałku do czwartku w godz. 8:00- 9:00 i wieczorem w godz. 20:00-21:00. Można zgłosić się również bezpośrednio do ks. Proboszcza. Obecnie szukamy osób mogących oddać starsze ale dobre meble, czy łóżka i inne rzeczy.
 5. Rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Świętej zapraszamy wraz z dziećmi na spotkanie, w najbliższy czwartek na godz. 19:00. Prosimy o przyniesienie świec chrzcielnych dzieci.
 6. Są jeszcze wolne miejsca na weekendowe rekolekcje tzw. Kurs Nowe Życie, który odbędzie się w naszej parafii w dniach od 8 do 10 marca. Zapisy i szczegółowe informacje na stronie internetowej (www.snensj.pl lub www.krakow.sercanie.pl) Rekolekcje są skierowane do każdego. O szczegóły można pytać ks. Michała i p. Wojciecha w zakrystii.
 • Wszystkim Parafianom życzymy wielu łask Bożych
  na każdy dzień nowego tygodnia
  oraz opieki Matki Bożej Płaszowskiej
  Szczęść Boże!

 

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com