1. Tradycyjnie w dzisiejszą Uroczystość poświęcamy kadzidło i kredę, które będzie można nabyć po każdej Eucharystii..
  2. Wczoraj odbył się koncert kolęd w naszej parafii, który zgromadził pokaźną liczbę parafian. Natomiast w piątek wieczorem w auli Domus Mater grupa około 80 osobowa rodziców i dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii św. miała spotkanie kolędowe w ramach integracji. Dziękujemy za tworzenie dobrej atmosfery księżom i parafianom.
  3. Trwają odwiedziny duszpasterskie. W dni powszednie i niedzielę początek kolędy od godz. 15:30, a w soboty od godz. 10:00. Podczas kolędy oprócz ofiar kolędowych można składać również ofiary na kościół.
  4. Przez cały okres kolędy kancelaria parafialna czynna jest tylko w soboty w godz. 8:00 – 9:30. W sprawach ważnych można podejść po Mszach św.
  5. W tym tygodniu przypada II środa miesiąca. W tym dniu o godz. 17:30 podczas Nabożeństwa do Matki Bożej Płaszowskiej modlić się będziemy za rodziców, którzy utracili dzieci. O 18:00 Eucharystia w tej intencji.
  6. Również w najbliższą środę na godz. 10:00 zapraszamy mamy ze swoimi pociechami na kolejne spotkanie matecznika. Temat: „Wspólne kolędowanie”.
  7. W najbliższy czwartek na godz. 19:00 zapraszamy osoby chcące poznać bardziej Jezusa przez Pismo św. Jest to inicjatywa powstała po ostatnich rekolekcjach. Spotkanie poprowadzi s. Anna Bodzińska prowadząca programy biblijne w Jerozolimie. Spotkanie jest otwarte i będzie miało miejsce w kościele.
  8. W najbliższą sobotę 12 stycznia o godz 12 w salce parafialnej odbędzie się spotkanie „Tęczowego Kocyka”. To grupa wolontariuszek, która tworzy kocyki, rożki, czapeczki dla najmniejszych dzieci, tzw. wcześniaków. Można też dołączyć do akcji dziergania kocyków dla podopiecznych hospicjum dla dzieci im. Ks. Józefa Tischnera. Zapraszamy Panie, które robią na drutach, szydełkują lub chcą się nauczyć podstaw. Prosimy zabrać ze sobą szydełka lub druty oraz włóczki.
  9. W Przyszłą niedzielę, taca „ Dara Serca” przeznaczona będzie na sprawy gospodarcze parafii.

Wszystkim Parafianom i Gościom
życzymy Błogosławieństwa Nowonarodzonego Jezusa.
Szczęść Boże

 

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com