Duszpasterze

ks-boguslaw-pociask thmUrodził się 21 kwietnia 1967 w Dębicy a wychował w Stasiówce par. śś. App. Piotra i Pawła (diecezja tarnowska). Od wczesnych lat był ministrantem, później lektorem. Brał udział w różnego typu spotkaniach modlitewnych i pieszych pielgrzymkach. Po szkole podstawowej kontynuował naukę w Zespole Szkół Zawodowych im. E. Kwiatkowskiego w Dębicy. Przed wstąpieniem do Nowicjatu Księży Sercanów przez pewien czas pracował w Stomilu w Dębicy na jednym z oddziałów utrzymania ruchu.

Czytaj więcej...

gm-thm

Urodził się 27 września 1979 roku w Dębicy (diec. tarnowska). Wychowywał się w Tarnowie-Krzyżu, w parafii pw. Świętego Krzyża i Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po szkole podstawowej, naukę kontynuował w Zespole Szkół Budowlanych w Tarnowie, najpierw w Zasadniczej Szkole Zawodowej a następnie w Technikum Zawodowym. Do Zgromadzenia Księży Sercanów wstąpił w 2005 roku a I profesję zakonną złożył 23 września 2006 roku.

Czytaj więcej...

jk-thm

Urodził się 27 czerwca 1986 roku w Łodzi. Po ukończeniu szkoły podstawowej i gimnazjum rozpoczął naukę w liceum ogólnokształcącym. Po maturze w 2005 roku rozpoczął postulat w Zgromadzeniu Księży Najświętszego Serca Jezusowego. I profesję zakonną złożył 23 września 2006 roku. Po ukończeniu studiów w Wyższym Seminarium Misyjnym przyjął święcenia kapłańskie z rąk bp. Adama Musiałka 19 maja 2012 roku.

Czytaj więcej...

ks marek piwowarczyk thmUrodził się 27 stycznia 1966 r. w Tarnowie. Od najmłodszych lat był ministrantem, później lektorem w Domu Prowincjalnym Zgromadzenia Sióstr Służebniczek w Tarnowie, a następnie od 1983 r. służył jako lektor w nowopowstałej parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Tarnowie.

Czytaj więcej...

Góra strony