Duszpasterze

ks zenon siedlarz thmKs. Zenon Siedlarz scj – urodził się 6 kwietnia 1973 roku w Binczarowej. Od najmłodszych swoich lat był ministrantem i lektorem. Pasja do piłki nożnej sprawiła, że bardzo często długie godziny spędzał na boisku z kolegami i dzielił czas pomiędzy nauką, pracę w gospodarstwie rodziców i służenie do Mszy św. w kościele.

Czytaj więcej...

gm-thm

Urodził się 27 września 1979 roku w Dębicy (diec. tarnowska). Wychowywał się w Tarnowie-Krzyżu, w parafii pw. Świętego Krzyża i Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po szkole podstawowej, naukę kontynuował w Zespole Szkół Budowlanych w Tarnowie, najpierw w Zasadniczej Szkole Zawodowej a następnie w Technikum Zawodowym. Do Zgromadzenia Księży Sercanów wstąpił w 2005 roku a I profesję zakonną złożył 23 września 2006 roku.

Czytaj więcej...

ks. Dariusz Lewczak SCJ Pochodzi z parafii Olchowiec w diecezji lubelskiej. Po ukończeniu szkoły podstawowej w Żółkiewce rozpoczął naukę w Technikum elektrycznym w Zamościu. Edukację kontynuował w Bielsku-Białej, gdzie w 2002 r. złożył maturę i tego samego roku wstąpił do Zgromadzenia Księży Najświętszego Serca Jezusowego, rozpoczynając postulat w Pliszczynie. Następny rok to czas nowicjatu zakończonego I profesją zakonną, złożoną 21 września 2003 roku.

Czytaj więcej...

Ks. Michał Tabak SCJ Urodził się w 5 grudnia 1986 roku w Blachowni (archidiec. częstochowska). Dzieciństwo i młodość spędził w rodzinnych Węglowicach należących do parafii św. Jacka w Borze Zapilskim. Po ukończeniu I Liceum Ogólnokształcącego im. J. Słowackiego w Częstochowie wstąpił do Zgromadzenia Księży Najświętszego Serca Jezusowego. Profesję zakonną złożył 23 września 2006 roku.

Czytaj więcej...

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com