gm-thm

Urodził się 27 września 1979 roku w Dębicy (diec. tarnowska). Wychowywał się w Tarnowie-Krzyżu, w parafii pw. Świętego Krzyża i Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po szkole podstawowej, naukę kontynuował w Zespole Szkół Budowlanych w Tarnowie, najpierw w Zasadniczej Szkole Zawodowej a następnie w Technikum Zawodowym. Do Zgromadzenia Księży Sercanów wstąpił w 2005 roku a I profesję zakonną złożył 23 września 2006 roku.

Po zakończeniu studiów filozoficzno-teologicznych w Wyższym Seminarium Misyjnym w Stadnikach, 19 maja 2012 roku, przyjął święcenia kapłańskie z rąk Księdza Biskupa Adama Musiałka SCJ.

I Profesja zakonna:
23 września 2006 r.