Ks. Michał Tabak SCJ Urodził się w 5 grudnia 1986 roku w Blachowni (archidiec. częstochowska). Dzieciństwo i młodość spędził w rodzinnych Węglowicach należących do parafii św. Jacka w Borze Zapilskim. Po ukończeniu I Liceum Ogólnokształcącego im. J. Słowackiego w Częstochowie wstąpił do Zgromadzenia Księży Najświętszego Serca Jezusowego. Profesję zakonną złożył 23 września 2006 roku.

Po otrzymaniu święceń diakonatu, w czerwcu 2012 roku podjął posługę katechetyczną w parafii NMP Matki Kościoła w Bełchatowie. W wigilię Święta Bożego Miłosierdzia, 6 kwietnia 2013 roku w Bełchatowie przez posługę Ks. Bpa Ireneusza Pękalskiego otrzymał dar kapłaństwa. Przez kolejne cztery lata posługiwał jako wikariusz w bełchatowskiej parafii. Od 1 lipca 2017 roku jest wikariuszem w tutejszej parafii. Adres e – mail do księdza Michała: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

I Profesja zakonna:
23 września 2006 r.
Święcenia kapłańskie:
6 kwietnia 2013 r.
Imieniny:
29 września
Góra strony