Odpust ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w niedzielę po uroczystości Najświętszego Serca Pan Jezusa. W ołtarzu głównym figura Serca Pana Jezusa (jedną dłonią wskazuje na kochające nas Serce a drugą zaprasza do podejścia jak najbliżej).

Odpust ku czci Macierzyństwa Matki Bożej w II niedzielę października. W ołtarzu bocznym jest łaskami słynący obraz Matki Bożej Płaszowskiej (intronizacja obrazu miała miejsce 21 listopada 1931 r., natomiast koronacji obrazu dokonał ks. kard. Franciszek Macharski 5 maja 1991 r.)

W naszej parafii (ok. 1.600 m. od kościoła parafialnego) powstaje kościół pw. Matki Bożej Fatimskiej. Dzieło to wspomagane jest modlitwą, cierpieniem i ofiarą pieniężną wielu ludzi kochających Boga i Matkę Najświętszą.
Istnieje możliwość wspierania tego szlachetnego dzieła poprzez dokonanie wpłaty na konto parafialne:
81 1240 2294 1111 0000 3723 6221
Jesienią 2004 roku, przy powstającym kościele została otwarta tymczasowa kaplica (jej poświęcenia dokonał ks. kard. Franciszek Macharski - 18. listopada 2004 r.) w kaplicy jest figura Matki Bożej Fatimskiej ofiarowana przez ks. kard. Franciszka Macharskiego, 06. lutego 2001 r.

Kancelaria parafialna czynna jest:
we wtorki i czwartki: od 16 do 18,
w soboty: od 8 do 10.
We wtorki dyżur pełni ksiądz Proboszcz, w pozostałe dni inni księża. W czasie wakacji i kolędy są pewne zmiany. Wówczas podczas ogłoszeń podawane są informacje, kiedy kancelaria jest nieczynna.

Góra strony