We wtorek 19. lutego br., w naszej parafii miało miejsce spotkanie małżonków, którzy są animatorami kręgów rodzin w poszczególnych parafiach tej części Krakowa. Rzecz jasna, że przyjęciem gości i poczęstunkiem zajęli się gospodarze – rodziny z naszej parafii. Spotkanie prowadzili Ewa i Marek Stadtmuller – odpowiedzialni za ten rejon. Swoją obecnością zaszczycili także nas Hanna i Zbigniew Stawowiak – para diecezjalna oraz moderator diecezjalny ksiądz Wojciech.

Tego typu zjazdy dają możliwość wspólnej modlitwy, podzielenia się tym, czym żyją poszczególne wspólnoty – kręgi Domowego Kościoła. Są także okazją do przedstawienia planu pracy na najbliższy czas. Spotkanie zakończono wspólną modlitwą przed łaskami słynącym wizerunkiem Matki Bożej Płaszowskiej.

 

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com