1. Dziękujemy serdecznie parafialnemu zespołowi Caritas za zorganizowanie Wigilii dla osób starszych i chorych z naszej wspólnoty.
  2. Od wczoraj, każdego dnia o godz. 17:30 będziemy modlić się Nowenną przed Uroczystością Bożego Narodzenia.
  3. W naszej parafii przeżywamy Rekolekcje Adwentowe, które potrwają do środy włącznie. Prowadzi je ks. Artur Sepioło ze Szkoły Nowej Ewangelizacji z Gliwic. Program rekolekcji był podawany przez osoby roznoszące opłatki, na stronie internetowej parafii oraz w gablotach. Zasadnicze godziny rekolekcyjne to Msza św. o godz. 8:00 i 18:00 z nauką a o godz. 19:00 nauka dla wszystkich. Spowiedź sakramentalna we wtorek od godz. 7:00 do 9:00 i popołudniu od godz.17:00 do 19:00. Długo przygotowywaliśmy się do tych rekolekcji-zatem- Serdecznie Zapraszamy!
  4. We wtorek o godz. 18:00 Msza św. w intencji naszego wikariusza ks. Dariusza z okazji imienin. Prosimy o modlitwę i moc życzeń dla solenizanta.
  5. W środę o 18:00 intencja Mszy św. o dar potomstwa. Również wtedy na zakończenie rekolekcji Msza św. z modlitwą o uzdrowienie.
  6. Kandydaci do bierzmowania w ramach przygotowania do sakramentu biorą udział w Rekolekcjach Adwentowych.
  7. Członkowie parafialnej Caritas rozprowadzają świece wigilijne, kartki świąteczne oraz wyrabiane przez siebie stroiki. Można też złożyć adwentowy dar finansowy do skarbonki z napisem „Caritas”.
  8. Przedświąteczne odwiedziny chorych będą w piątek, 22 grudnia, od godz. 8:00. Prosimy o zgłaszanie w zakrystii tych chorych, których nie odwiedzamy regularnie z racji I Piątków miesiąca.
  9. Następna niedziela to już Wigilia Bożego Narodzenia. Msze św. tylko do południa a więc o 7:00,9:00, 10:30 i 12:00. Wieczorem zasiadamy do wigilijnego stołu.
  10. Ofiary złożone dzisiaj przeznaczone będą na ogrzewanie kościoła. Natomiast w środę na zakończenie rekolekcji będziemy zbierać ofiary na dzieła ewangelizacyjne, które realizuje ks. Artur- prowadzący rekolekcje.

Wszystkim Parafianom
życzymy głębokiego i owocnego przeżywania Adwentu
oraz dobrego przygotowania się na Święta Bożego Narodzenia.
Szczęść Boże!

Góra strony