1. Słowo Boże głosi dziś przez cały dzień ks. Jacek Szczygieł - sercanin zajmujący się sprawami powołań do naszego Zgromadzenia. Zachęcamy do usilnej modlitwy za naszych młodych parafian.
  2. Nabożeństwo kolędowe dziś o godz. 17:30. Dziś również po godz. 15:00 możemy spotkać kolędników misyjnych na ulicach Lasówka, Nowohucka i być może na uli Turka. Kolędować każdy może dlatego zapraszamy chętnych do kościoła na godz. 1500 a stąd wyruszymy na podbój kolędowy. Po Mszy św. wieczornej koncert kolęd w wykonaniu naszego parafialnego chóru.
  3. Trwają odwiedziny duszpasterskie w rodzinach naszej parafii – będące okazją do wspólnej modlitwy i udzielania błogosławieństwa. Plan kolędy jest dostępny na stronie internetowej, w gablocie oraz na stoliku z prasą z tyłu kościoła.
  4. Przez cały okres kolędy kancelaria parafialna czynna jest w soboty w godz. 8:00 – 9:30. W sprawach koniecznych można podejść po Mszach św. porannych.
  5. Zapraszamy mamy ze swoimi maluchami na kolejne spotkanie Matecznika w środę, 10 stycznia o godz. 15:30 w sali duszpasterskiej. Temat spotkania: „Wspólne kolędowanie”.
  6. W następną niedzielę ofiary „Dar serca” składane na tacę będą przeznaczone na inwestycje parafialne w tym roku.
  7. W niedzielę 28 stycznia (w godzinach 14:00-15:45) organizujemy przegląd kolęd w naszej parafii po hasłem: „Płaszowscy parafianie czują kolędowanie”. Zapraszamy do zgłaszania się rodzin i indywidualnych artystów. Ilość występów ograniczona dlatego trzeba się pośpieszyć ze zgłoszeniem. Przewidziane są nagrody i propozycje dalszego rozwijania talentów. Bliższe informacje u ks. Zenona i ks. Dariusza.
  8. Zachęcamy do przekazywania 1% z naszych rozliczeń podatkowych na rehabilitację naszej chorej parafianki p. Bożeny Puła. Ze stolika z gazetami można zabrać karteczkę z odpowiednimi danymi fundacji.

Niech łaska przyjętego chrztu św.
umacnia nas do ciągłego dawania świadectwa wiary
w naszym codziennym życiu. Szczęść Boże!

 

Góra strony