1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna w naszej Archidiecezji Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Nieszpory niedzielne dziś o godz. 17:30.
  2. W tym tygodniu obchodzimy:
   • w środę – wspomnienie św. Franciszka Salezego
   • w czwartek – święto nawrócenia św. Pawła Apostoła
   • w piątek – wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa
  3. Zapraszamy mamy ze swoimi maluchami w najbliższą środę 24 stycznia na godz. 15:30 na kolejne spotkanie Matecznika. Temat spotkania: „4 urodziny Matecznika”.
  4. „Mężczyźni św. Józefa” zapraszają w najbliższą środę na Nowennę do Pani Płaszowskiej o godz.17:30 a o godz. 18:00 na Mszę św. w intencji mężczyzn z naszej parafii. Bezpośrednio po Mszy św. kolejne spotkanie formacyjne.
  5. W tym tygodniu kończymy odwiedziny duszpasterskie w rodzinach naszej parafii. Osoby, które nie miały możliwości przyjęcia księdza w wyznaczonym czasie a chciałyby się spotkać prosimy o zgłoszenie się na kolędę uzupełniającą, która będzie w sobotę 27 stycznia od godz. 10:00 i w poniedziałek 29 stycznia od godz. 15:30
  6. W niedzielę 28 stycznia (w godzinach 14:00-15:45) organizujemy przegląd kolęd w naszej parafii po hasłem: „Płaszowscy parafianie czują kolędowanie”. Narazie słabo czują…Dlatego zapraszamy do zgłaszania się rodzin i indywidualnych osób. Bliższe informacje u ks. Zenona i ks. Dariusza.
  7. We wtorek 30 stycznia o godz. 19:00 w kościele rozpoczniemy Źródła Wiary. Przez siedem kolejnych wtorków będziemy słuchać Słowa Bożego, i świadectw wiary oraz modlić się o doświadczenie Bożej Obecności i mocy. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą umocnić i pogłębić relację z Panem Bogiem a może rozpocząć ją zupełnie od nowa. Nie bój się, daj Bogu szansę.
  8. Małżeństwa z ruchu Equipes Notre-Dame zapraszają na bezalkoholowy bal karnawałowy, który odbędzie się 10 lutego w klubie sportowym PŁASZOWIANKA. Zapisy oraz szczegółowe informacje w zakrystii.
  9. W minionym tygodniu odeszli do wieczności nasi parafianie: Mieczysław Wojciechowski z ul. Lasówka i Natalia Grochot z ul. Stróża Rybna. Prośmy dla nich o wieczną radość w niebie: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

Wszystkim Parafianom życzymy wielu łask Bożych
na każdy dzień nowego tygodnia oraz opieki Matki Bożej Płaszowskiej.
Szczęść Boże!

Góra strony