1. Przeżywamy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.. Uroczystość ta kończy okres Wielkanocy.
 2. Dziś na Mszy św. o godz. 12:00 dzieci klas IV przeżywać będą Rocznicę I Komunii św. Dziękujemy katechetom, pani Marioli i panu Arturowi za przygotowanie dzieci do tej uroczystości.
 3. W tym tygodniu obchodzimy:
  • w poniedziałek – Święto NMP Matki Kościoła
  • w czwartek – Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
  • w sobotę – wspomnienie św. Filipa Nereusza, kapłana
 4. Trwa miesiąc maj. Zapraszamy na Nabożeństwa majowe, odprawiane codziennie o godz. 17:30. W IV środę miesiąca Grupa Mężczyzn św. Józefa zaprasza na nabożeństwo majowe a na godz. 18:00 na Eucharystię w intencji mężczyzn z naszej parafii. Po Mszy św. kolejne spotkanie formacyjne w sali duszpasterskiej.
 5. Również w środę o godz. 15:30 zapraszamy mamy z małymi dziećmi na spotkanie Matecznika w sali duszpasterskiej. Temat spotkania „Gimnastyka dla Mam”.
 6. Kandydaci do bierzmowania z klas III gimnazjum mają swoje spotkania w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 18:45
 7. W sobotę 26 maja będzie miał miejsce Międzynarodowa Pielgrzymka Eguipes-Notre-Dame do naszego Sanktuarium Błogosławionego Macierzyństwa w trakcie której rodziny i małżeństwa tego ruchu poświecą się naszej Płaszowskiej Pani.
 8. W poniedziałek 28 maja podczas Mszy św. o godz. 18:00 młodzież klas trzecich gimnazjalnych otrzyma Sakrament Bierzmowania z rąk Księdza Biskupa Jana Zająca. Próba liturgii dla kandydatów do bierzmowania i świadków w sobotę o godz. 10:00. Spowiedź św. dla kandydatów i ich rodzin codziennie pół godziny przed każdą Mszą.
 9. W sobotę 23 czerwca organizujemy Pielgrzymkę do Kalisza, do św. Józefa i ks. Jakuba. Koszt 80 zł. Zapisy w zakrystii.
 10. Dyrekcja i Nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 47 w Krakowie przy ul. Myśliwskiej zapraszają Dzieci i Rodziców na festyn rodzinny: „Mamo, Tato, baw się ze mną”. Festyn odbędzie się na terenie szkoły 26.05.2018r w godz. 10:00-13:00. Dobra zabawa gwarantowana.
 11. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej wystawionej na stoliku.

Niech Chrystus wspomaga nas w podejmowaniu codziennych obowiązków
a Maryja chroni i obdarza wieloma łaskami.
Szczęść Boże!

 

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com