1. W dniu dzisiejszym przeżywamy Uroczystość Odpustową ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Podziękowanie składamy wszystkim, którzy włączyli się w Triduum Nieustannej Modlitwy przed tym Świętem. Uroczysta Eucharystia zostanie odprawiona o godz. 12:00. Przewodniczył jej będzie ks. Piotr Chmielecki SCJ, który przez cały dzień głosi Słowo Boże i za chwilę zachęci nas do inicjatywy na rzecz misji. Ks. Piotr przysłał piękne podziękowanie za ofiary dzieci pierwszokomunijnych na studnię w Czadzie (informacja w gablocie).
 2. Zapraszamy na Nabożeństwa czerwcowe, odprawiane codziennie o godz. 17:30.
 3. W tym tygodniu przypada:
  • w poniedziałek – wspomnienie św. Barnaby, Apostoła
  • we wtorek - wspomnienie Błogosławionych Piotra Dańkowskiego i towarzyszy
  • II środa miesiąca – Modlimy się w tym dniu przed Płaszowską Panią i na Mszy św. o godz. 18:00 za rodziców, którzy utracili potomstwo oraz wspominamy św. Antoniego z Padwy.
  • W czwartek - wspomnienie bł. Michała Kozala
 4. Kandydaci do bierzmowania z klas VII i II gimnazjum mają swoje spotkania w poniedziałek, wtorek i środę o 18:45
 5. Zapraszamy mamy ze swoimi maluchami w najbliższą środę 13 czerwca o godz. 15:30 na kolejne spotkanie Matecznika. Temat: „Spotkanie z doradcą chustowym”.
 6. W sobotę 23 czerwca (Dzień Ojca) na Jasnej Górze będzie miało miejsce Męskie Oblężenie Jasnej Góry. Szczegółowy plan znajduje się w gablocie. Organizujemy wyjazd na to dedykowane mężczyznom wydarzenie. Zapisy w zakrystii. Szczegóły u ks. Michała.
 7. W sobotę 23 czerwca organizujemy Pielgrzymkę do Kalisza, do św. Józefa. Koszt 80 zł. Zapisy w zakrystii.
 8. Zapraszamy młodzież po II klasie gimnazjum do udziału w Sercańskich Dniach Młodych w Pliszczynie k. Lublina, w dniach 25-30 czerwca. Koszt 280 zł. Zapisy w zakrystii i u ks. Dariusza.
 9. W ostatnim czasie odeszli do wieczności ś. p Adam Ligęza i Longin Socha - nasi parafianie. Prośmy dla nich o radość wieczną….

Wszystkim Parafianom i Gościom
życzymy radosnego świętowania Odpustu Parafialnego.
Niech Serce Jezusa, pełne dobroci i miłości,
wszystkim nam błogosławi. Szczęść Boże.

 

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com