1. W tym tygodniu obchodzimy:
  • we wtorek – święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski
  • w czwartek – wspomnienie św. męczenników Andrzeja, Pawła i Towarzyszy
  • w piątek – święto św. Mateusza
  • w sobotę – wspomnienie bł. Bernardyny Jabłońskiej
 2. Zapraszamy dziś na piknik pod hasłem: „Razem w parafii”. Odbędzie się on w ogrodzie klasztornym w godz. 14:00 – 18:00. W programie bardzo ciekawe gry, zabawy, i dużo pyszności (m in. grochówka wojskowa), oraz cenne nagrody. Przy wyjściu z kościoła można nabyć los na zabawę fantową – nagrody można odebrać w trakcie pikniku. W razie deszczowej pogody piknik będzie miał miejsce w hali Płaszowianki.
 3. W tym tygodniu w III środę miesiąca modlimy się o dar potomstwa– zapraszamy w tej intencji na nowennę do Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa o 17.30 oraz na Mszę św. o 18:00
 4. Rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej zapraszamy w czwartek 20 września na Mszę św. o godz. 18:00, a następnie na spotkanie organizacyjne
 5. Spotkania kandydatów do bierzmowania w poniedz., wtorek i środę o godz. 19:00.
 6. Akcja oddawania krwi będzie miała miejsce w następną niedzielę 23 września w godz. 9:00-14:00, przy kościele Matki Bożej Fatimskiej na Małym Płaszowie.
 7. Zapraszamy Panie na ćwiczenia pilates w środy i piątki o godz. 20:00.
 8. III Podgórska Drużyna Harcerek „Róża Wiatrów” zaprasza dziewczynki od V do VII klasy na zbiórkę w sobotę 22 września o godz. 10:00 przy szkole podstawowej na ul. Myśliwskiej. Dziewczynki z klas I - IV zaproszone są na zbiórkę gromady zuchenek 21 września na godz. 1640. Więcej informacji na plakacie w gablocie.
 9. Jest już nowa księga intencji na 2019 rok.
 10. W dniach 5,6,7 października (piątek od 17:00 do niedzieli od 14:00) zapraszamy na kurs Nowe Życie. Jest to forma weekendowych rekolekcji, które są okazją do osobistego spotkania z Jezusem, nawiązania lub umocnienia z Nim relacji. Rekolekcje prowadzone będą u nas w parafii w Domus Mater przez Szkołę Nowej Ewangelizacji Najświętszego Serca Jezusowego. Więcej informacji na stronie parafialnej i u ks. Michała.

Wszystkim Parafianom życzymy radosnej niedzieli.
a na nadchodzący tydzień obfitości łask Bożych
i opieki Matki Bożej Płaszowskiej.

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com