1. Dziś po Mszy św. o godz. 12:00 przedstawiciele Policji krakowskiej będą mieli krótką prelekcję na temat „Świeć przykładem” w związku z jutrzejszym „Ogólnopolskim Dniem Odblasku”.
 2. Spotkania kandydatów do bierzmowania w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 19:00
 3. Jutro rozpoczynamy miesiąc październik w którym każdego dnia w naszej parafii będziemy modlić się na różańcu, zgodnie z prośbą Matki Bożej z Fatimy. Nabożeństwa Różańcowe codziennie o godz. 17:30 a w niedzielę o godz. 17:15. Z tego względu jutro na nabożeństwo różańcowe i Mszę św. wieczorną zapraszamy dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców. Po Mszy świętej dzieci otrzymają poświęcone różańce. Natomiast we wtorek te dzieci, które będą regularnie uczestniczyć w różańcu otrzymają plansze i naklejki po nabożeństwie.
 4. W przyszłą niedzielę zmianka tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 7:00. Jest to również dzień wspomnienie Najśw. Maryi Panny Różańcowej.
  • W tym tygodniu przypada I środa, I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca:
  • I środa miesiąca – o godz. 17:30 w obecności M.B. Płaszowskiej modlić się będziemy za rodziny. O 18:00 Msza św. w tej intencji.
  • I czwartek – Msza św. o powołania kapłańskie i świętość kapłanów o godz. 18:00.
  • I piątek ‒ Msze św. wynagradzające o godz. 7:00, 16:30 i 18:00. Odwiedziny chorych od godz. 8:00. Okazja do spowiedzi pół godziny przed każdą Mszą św. W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie SWŚ.
  • I sobota - Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 7:00. Po Mszy św. Nabożeństwo Pięciu Pierwszych Sobót miesiąca, o które prosiła Maryja w FATIMIE. Wieczorem w sobotę, o godz. 19:30 zapraszamy na nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie z indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.
 5. W najbliższy czwartek o godz. 19:00 zapraszamy na Koncert Patriotyczny w wykonaniu znanego artysty Macieja Miecznikowskiego (wokalisty zespołu „Leszcze”). Koncert zatytułowany jest „Wyśpiewać 100 lat Niepodległości”.
 6. Młodzież oraz duszpasterze młodych w Krakowie organizują przez cały październik (codziennie w innym kościele) spotkania modlitewne tzw. „Support dla Synodu”, który odbywa się w Rzymie i dotyczy młodzieży. Księża Sercanie zapraszają młodych 5 października br. do parafii pw. Matki Bożej Fatimskiej w Krakowie (ul. Mały Płaszów 11), aby wspólnie przeżyć piątkowy wieczór i otrzymać serce i miłość. Początek o 18:30.
 7. Grupa MŚJ zaprasza na film "Odważni" projekcja odbędzie się 10 października (środa) o godz. 19.00 w sali parafialnej. Zapraszamy wszystkich mężczyzn i młodzieńców z naszej parafii. Jest to film, który porusza i zachęca do spojrzenia na swoje życie z innej perspektywy.
 8. W minionym tygodniu odeszła do wieczności nasza parafianka ś.p. Anna Radoń. Prośmy dla niej o radość wieczną: Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie….

Wszystkim Parafianom życzymy radosnej niedzieli,
a na nadchodzący tydzień Bożego Błogosławieństwa
i opieki Matki Bożej Różańcowej.

 

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com