1. W tym tygodniu obchodzimy:
  • IV środa miesiąca – na nabożeństwie do Matki Bożej Płaszowskiej o godz.17:30 modlić się będziemy za mężczyzn. O 18:00 Msza św. w ich intencji. Po Mszy św. spotkanie formacyjne otwarte dla każdego mężczyzny: „Mężczyzna i jego praca”
  • w czwartek – wspomnienie św. Wincentego a Paulo
  • w piątek – wspomnienie św. Wacława
 2. w sobotę – święto świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała. Jest to jednocześnie dzień imienin naszego wikariusza ks. Michała Tabaka. Będziemy się modlić za solenizanta na Mszy św. o godz. 18:00 i złożymy mu moc życzeń.
 3. Spotkania kandydatów do bierzmowania w poniedz., wtorek i środę o godz. 19:00.
 4. W środę zapraszamy mamy ze swoimi maluchami na spotkanie Matecznika na godz. 15:30. Temat spotkania: „Czym się kierować przy wyborze zajęć dodatkowych dla dzieci”.
 5. Zapraszamy Panie na ćwiczenia pilates w środy i piątki o godz. 20:00. Dziękujemy Pani Jagodzie za prowadzenie tych spotkań.
 6. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy w minioną niedzielę wzięli udział w pikniku parafialnym. Szczególne podziękowanie składamy tym, którzy przygotowywali to wydarzenie: księżom wikariuszom, diakonowi Dariuszowi i poszczególnym osobom które czynnie włączyły się w to wydarzenie. Zdjęcia i film z festynu można obejrzeć na naszej stronie internetowej. Atmosfera panująca na pikniku wprawiła wszystkich w pozytywne zdumienie.
 7. W dniach 5,6,7 października (piątek od 17:00 do niedzieli od 14:00) zapraszamy na kurs Nowe Życie. Jest to forma weekendowych rekolekcji, które są okazją do osobistego spotkania z Jezusem, nawiązania lub umocnienia z Nim relacji. Rekolekcje prowadzone będą u nas w parafii w Domus Mater przez Szkołę Nowej Ewangelizacji Najświętszego Serca Jezusowego. Więcej informacji na stronie parafialnej i u ks. Michała.
 8. Informujemy, że jest już nowa księga intencji na 2019 rok.
 9. W minionym tygodniu odeszła do wieczności nasza parafianka: Wiesława Bojkowska. Prośmy dla niej o wieczną radość w niebie: Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

Wszystkim Parafianom życzymy radosnej niedzieli.
a na nadchodzący tydzień obfitości łask Bożych
i opieki Matki Bożej Płaszowskiej.

Góra strony