Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

Parafia
Najświętszego Serca
Pana Jezusa

Sanktuarium Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa

2021-06-20 12. Niedziela Zwykła

 1. Zapraszamy na Nabożeństwa czerwcowe, odprawiane codziennie o godz. 1730.
 2. Informujemy, że decyzją KEP od dziś zostaje zniesiona dyspensa od uczestnictwa we Mszy św. w niedziele i uroczystości.
 3. W tym tygodniu przypada:
  • w poniedziałek – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi.
  • w środę – z racji IV środy miesiąca o godz. 1730 i na Mszy św. wieczornej modlić się będziemy za mężczyzn naszej parafii.
 4. We wtorek 22 czerwca w Wigilię dnia Ojca, zapraszamy wszystkich Ojców wraz z małżonkami i dziećmi na Mszę św. o godz. 1800 połączoną ze specjalnym błogosławieństwem. Po Mszy św. niespodzianka..
 5. W najbliższy piątek zakończenie roku szkolnego. Msza św. dla uczniów klas IV – VIII o godz. 800, natomiast dla klas I-III o godz. 1000.
 6. W przyszłą niedzielę, 27 lipca o godz. 1200 na Mszy św., podziękujemy księżom Dariuszom i ks. Władysławowi za posługę w naszej wspólnocie, którzy przechodzą do innych zadań w Zgromadzeniu. Dodatkowo ks. Władysław w ten dzień będzie miał swoje imieniny, a ostatnio świętował 45-lecie Kapłaństwa. Życzymy wiele bożych darów.
 7. Spotkania kandydatów do bierzmowania z klasy VII w sobotę 26 czerwca o godz. 1100 w kościele. Dla klas VI w piątek o godz. 1900 w kościele.
 8. Zapraszamy dzieci powyżej 10 roku życia na czterodniowywyjazd do Szczawnicy od 11 do 14 sierpnia. Zapisy w zakrystii i u ks. Proboszcza.
 9. Zachęcamy młodzież po VII klasie szkoły podstawowej do udziału w Sercańskich Dniach Młodych w Pliszczynie k. Lublina, w dniach 14-18 lipca Szczegóły i zapisy u ks. Dariusza Lewczaka i ks. Proboszcza.
 10. Rocznica I Komunii św. odbędzie się w III niedzielę września.
 11. Informujemy, że w poniedziałek, 5 lipca 2021 r. o godz. 10.00, ksiądz prowincjał przyjmuje w Warszawie kandydatów do Zgromadzenia. Prośmy w modlitwie o powołania z naszej wspólnoty.
 12. W ostatnim czasie odeszła do wieczności ś.p. Alicja Iskra. Prośmy dla niej i dla naszych bliskich zmarłych o radość wieczną.

Wszystkim Parafianom i Gościom
życzymy ufności w Sercu Jezusa na każdy dzień.
Szczęść Boże

Będzie...

...nic na ten moment.

Łaskami słynący obraz Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa
Sanktuarium
Matki Bożej
Błogosławionego
Macierzyństwa