Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

Parafia
Najświętszego Serca
Pana Jezusa

Sanktuarium Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa

Pierwsze śluby

Siostra KingaNiedziela 26 lipca jest kolejnym szczególnym dniem w życiu naszej wspólnoty parafialnej. Tego dnia swoje pierwsze śluby zakonne w Zgromadzeniu Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi złożyła nasza parafianka Kinga Gąsiorek. Do tego wydarzenia przygotowywała się przez trzy lata: najpierw w postulacie a następnie w nowicjacie, który to czas był czasem formacji w duchu charyzmatu tego Zgromadzenia.

Uroczystość pierwszych ślubów miała miejsce w Mszanie Dolnej, gdzie znajduje się dom Sióstr Franciszkanek. Po ślubach Siostra Kinga będzie mieszkać w domu zakonnym w Krakowie przy ul. Parkowej, by od października rozpocząć studia na Uniwersytecie Jana Pawła II w Krakowie, przygotowując się do pracy katechetycznej.  

Łaskami słynący obraz Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa
Sanktuarium
Matki Bożej
Błogosławionego
Macierzyństwa