Poradnia rodzinna

Katolicka Poradnia Życia Rodzinnego przy parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Krakowie - Płaszowie została utworzona z myślą o narzeczonych, małżonkach i rodzicach z naszej parafii.

Zaprasza w każdy wtorek w godz. od 18.00 do 21.00

Widzimy duże zainteresowanie Katolicką Poradnią Życia Rodzinnego przy naszej parafii. Korzystają z niej nie tylko nasi parafianie ale również osoby z innych parafii Archidiecezji Krakowskiej. Z uwagi na dużą liczbę chętnych na wizytę w poradni należy wcześniej zapisać się na listę dzwoniąc pod numer telefonu 504 027 215 (można ustalić dzień i godzinę spotkania). Osoby spoza naszej parafii zachęcamy do skorzystania z niżej podanych informacji.
 


 

Polecamy również:

Diecezjalna Poradnia rodzinna w Krakowie
Pl. Mariacki 7, prócz dotychczasowych dyżurów poradnia uruchomiła dodatkowe godziny urzędowania.

Dyżury Katolickich Poradni Życia Rodzinnego w Krakowie >>

 

Domus Mater, ul. Saska 2

  • "Weekend zakochanych" dwudniowe katechezy dla narzeczonych - raz w miesiącu
  • "Szkoła dialogu" - warsztaty komunikacji dla narzeczonych - raz w miesiącu więcej informacji

 Szczegóły: Domus Mater - Centrum Zdrowia Rodziny >>

 

Czytaj więcej...

Osoby przygotowujące się do Sakramentu Małżeństwa obok rozmowy
z duszpasterzem w Kancelarii Parafialnej, zobowiązani są do uczestnictwa w Katechezach dla Narzeczonych oraz do rozmów w Katolickiej Poradni Życia Rodzinnego.

W naszej Archidiecezji istnieją dwie formy Katechez dla Narzeczonych: czterotygodniowe lub dwudniowe.

Czytaj więcej...

Porady mediatora małżeńskiego przy parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Krakowie - Płaszowie kierowane są do małżonków przeżywających różnorakie trudności. Mediacja jest metodą rozwiązywania konfliktów małżeńskich. Koncentruje się nie na przeszłości i teraźniejszości, ale na przyszłości - i to właśnie odróżnia ją od terapii, która skupia się na odczuciach i reakcjach małżonków. Mediator jest bezstronny. Nie wyręcza w podejmowaniu decyzji, ale pomaga małżonkom w jej uzgodnieniu.

Zapraszamy w poniedziałek i wtorek w godz. od 15.00 do 19.00 po wcześniejszej rejestracji:
tel.: +48 500 154 466 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Łatwo zauważyć, że większość małżeństw dobrze się zaczyna, a jednak wiele par nie potrafi poradzić sobie z trudnościami, które później przycho-dzą. Jeśli uważasz małżeństwo za coś naprawdę ważnego, a masz kłopoty w porozumieniu z bliską Ci osobą, zapraszamy na rozmowę w Katolickiej Poradni Życia Rodzinnego lub na Warsztaty Komunikacji Małżeńskiej.

 

Czytaj więcej...

Góra strony