Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

Parafia
Najświętszego Serca
Pana Jezusa

Sanktuarium Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa
Dziki Zachód w Płaszowie
...czyli festyn parafialny w całej krasie. Tańce, hulanki ale bez swawoli...
Odpust ku czci
Matki Bożej Płaszowskiej
Błogosławieństwo Braci Mniejszych
Spotkanie Matecznika
Z dziećmi o Panu Bogu
Ave Maria
Koncert pieśni maryjnych
Przyjdź Duchu Święty!

Czuwanie w wigilię uroczystości Zesłania Ducha Świetego

Slider

Imieniny gospodarza

Początek listopada związany jest w naszej parafii ze świętowaniem imienin pasterza naszej wspólnoty, ks. Proboszcza Sławomira Knopika SCJ. Dnia 4 listopada zebraliśmy się na wieczornej Eucharystii by towarzyszyć Solenizantowi naszą modlitwą. Po Mszy Świętej był też czas na wyrażenie wdzięczności za jego pracę i troskę o kościół parafialny i samych parafian. Poszczególne grupy działające w naszej parafii składały życzenia i wyrazy swojej wdzięczności za posługę ks. Proboszcza w parafii. 

Będzie...

...nic na ten moment.

Łaskami słynący obraz Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa
Sanktuarium
Matki Bożej
Błogosławionego
Macierzyństwa