Ogłoszenia

 1. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu Msze św. w naszym kościele odprawiane są według porządku wakacyjnego (Nie ma zatem Mszy św. o godz. 16:00 i 19:30). Kancelaria Parafialna czynna tylko we wtorki i w soboty. W ważnych sprawach można podejść po każdej Mszy św.
 2. Przypominamy również , że w naszej parafii każdego dnia jest całodzienna adoracja Pana Jezusa w Najśw. Sakramencie. Zapraszamy na modlitwę indywidualną.
 3. W tym tygodniu obchodzimy:
  • w poniedziałek – wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora kościoła
  • we wtorek - wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel (NMP Szkaplerznej)
 4. W najbliższą środę (III środa miesiąca) o godz. 17:30 zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Płaszowskiej podczas której będziemy modlić się o dar potomstwa dla małżeństw. O 18:00 Eucharystia w tej intencji. Na zakończenie Mszy św. małżeństwa pragnące uprosić dar potomstwa otrzymają błogosławieństwo indywidualne.
 5. Wyjazd do Węglówki dla dzieci z naszej parafii będzie w dniach 12-15 sierpnia. Można się jeszcze zapisać w zakrystii i u ks. Proboszcza.
 6. Zapraszamy na Pielgrzymkę Rowerową na Jasną Górę w dniach od 6 do 8 września. Szczegółowe informacje i zapisy na stronie internetowej naszej parafii oraz w zakrystii i u ks. Michała.
 7. Informujemy, że jest już nowa księga intencji na 2020 rok.

Wszystkim Parafianom i gościom życzymy radosnej niedzieli.
Na cały tydzień pracy lub wakacyjnego wypoczynku niech Pan nam błogosławi,
a Maryja otacza swoją opieką.
Szczęść Boże!

 

Strona 1 z 491

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com