Ogłoszenia

 1. Dziś w parafii naszej przeżywamy Uroczystość I Komunii Świętej podczas Mszy św. o godz. 11:00. Dzień ten jest także okazją do wyrażania wdzięczności Bogu za dar Eucharystii. Ks. Grzegorzowi, rodzicom i wychowawcom dziękujemy za przygotowanie dzieci do tej Uroczystości i wszelkie aktywne włączenie się w przeżycie dzisiejszego dnia. Przed dziećmi i rodzicami Biały Tydzień. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12:00 przeżywać będziemy Rocznicę I Komunii św. dzieci z IV klas szkoły podstawowej. Próby odbędą się w środę i czwartek o godz. 19:00. W sobotę o godz. 8:00 spowiedź przed rocznicą Komunii Świętej.
 2. W tym tygodniu obchodzimy:
  • W poniedziałek – wspomnienie NMP z Fatimy.
  • We wtorek – Święto św. Macieja, Apostoła
  • W środę (III środa miesiąca) - na nabożeństwie majowym modlić się będziemy o dar potomstwa dla małżeństw. O godz. 18:00 Eucharystia w tej intencji a po Mszy św. błogosławieństwo małżeństw pragnących potomstwa.
  • W czwartek – święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, głównego patrona Polski.
 3. Trwa miesiąc Maj, szczególnie poświęcony Maryi. Zapraszamy wszystkich rodzinnie i indywidualnie na Nabożeństwa Majowe każdego dnia o godz. 17:30.
 4. Triduum przed bierzmowaniem dla uczniów III klas gimnazjum i VIII klasy szkoły podstawowej 22, 23 i 24 maja o godz. 19:00 w kościele. Próba przed bierzmowaniem 25 maja o godz. 10:00 a Bierzmowanie odbędzie się 29 maja o godz. 18:00
 5. W czwartek 16 maja o godz. 19 zapraszamy na spotkanie Margaretek.
 6. Siostry Franciszkanki Rodziny Maryi zapraszają na Pielgrzymkę na Ukrainę, śladami ich założyciela w dniach 2-8 lipca br. Szczegóły w gablocie i u ks. Proboszcza.
 7. W tym tygodniu do wieczności odeszła ś.p. Janina Turakiewicz. Prośmy dla niej o radość wieczną: Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci.

Wszystkim Parafianom życzymy wielu łask od Chrystusa Zmartwychwstałego
i opieki Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa
na każdy dzień nowego tygodnia.
Szczęść Boże!

 

Strona 1 z 485

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com