Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

Parafia
Najświętszego Serca
Pana Jezusa

Sanktuarium Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa

Mężczyźni Św. Józefa - aktualności

Kim są Mężczyźni Świętego Józefa?

W dzisiejszych czasach istnieje wiele przeszkód na drodze wiary, ale Mężczyzna Świętego Józefa to człowiek, który szuka Pana w swoim życiu: (Jer 29,13) “Będzie Mnie szukać i znajdziecie Mnie, kiedy będziecie Mnie szukać z całego serca”.   Mężczyźni Świętego Józefa to katolicka sieć mężczyzn, którzy powierzyli swoje życie Jezusowi Chrystusowi.

Jeśli chcesz możesz do nas dołączyć. Jesteśmy też w naszej parafii spotykamy się w czwartą środę miesiąca.
Rozpoczynamy Mszą Św. o godz. 18.00 w intencji mężczyzn z naszej parafii, a później spotykamy się w grupkach.

Więcej o naszej wspólnocie: http://krakow.scj.pl/kim-sa-mezczyzni-sw-jozefa-m

lub u źródeł: mezczyzni.net

Życzenia po męsku

W IV środę miesiąca, tuż przed Świętami miało miejsce spotkanie opłatkowe MSJ. Modlitwa, konkretne życzenia... Wszystko po męsku.

Oblężenie Jasnej Góry - 2021

 

Oblężenie Jasnej Góry 2020

oblezenie 2020 artJest zaplanowane na 26 września. W tym roku proponujemy tygodniowe przygotowanie do tego wydarzenia. Przez cały tydzień poprzedzający „Oblężenie” będziemy zapraszali do modlitwy w różnych męskich grupach. Modlitwy te będą transmitowane przez internet, by mężczyźni mogli do nich dołączyć, a przy okazji poznawać charyzmaty różnych grup, by znaleźć grupę sobie najbliższą.

Mężczyźni w Kościele

W dniach 22- 24 listopada 2019 r. w Drzewocinach koło Łodzi miało miejsce spotkanie liderów, animatorów i kapelanów Ruchu Mężczyzn św. Józefa z Polski, Łotwy, Litwy, Białorusi i Szwecji. Z Donaldem Turbittem, założycielem Ruchu, rozmawialiśmy o planach, wizji i strategii. Odwiedził nas ks. abp Grzegorz Ryś, który celebrował Eucharystię i głosił Słowo Boże (zob. tutaj).

Czego pragną kobiety?

msj spotkanie 2018 02 13 thmNajskrytsze pragnienie kobiety jest skryte głęboko w jej sercu. Czy, jako mężczyźni, możemy poznać co nim jest? Dr Wanda Półtawska uchyliła rąbka tajemnicy. 13 lutego odbyło się dodatkowe spotkanie otwarte Mężczyzn Świętego Józefa w Krakowie.

Łaskami słynący obraz Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa
Sanktuarium
Matki Bożej
Błogosławionego
Macierzyństwa