Kolędę rozpoczynamy w dni powszednie i w niedziele od godz. 15:30, natomiast w soboty od godz. 10:00. Kolęda uzupełniająca w poniedziałek 28 stycznia od godz. 15:30 i w sobotę 2 lutego, od godz. 10:00. Termin kolędy uzupełniającej można ustalić dzwoniąc pod nr tel.: 12 656-58-04, mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub osobiście w zakrystii lub kancelarii.

27 grudnia 2018 – czwartek (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Nowohucka blok 37
(2. ksiądz) ul. Nowohucka blok 39
(3. ksiądz) ul. Nowohucka blok 41
(4. ksiądz) ul. Nowohucka blok 43

28 grudnia 2018 – piątek (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Nowohucka blok 45
(2. ksiądz) ul. Nowohucka blok 47 (od początku)
(3. ksiądz) ul. Nowohucka blok 47 (od końca)
(4. ksiądz) ul. Nowohucka blok 51

29 grudnia 2018 – sobota (od godz. 10:00)
(1. ksiądz) ul. Nowohucka blok 49 (od początku)
(2. ksiądz) ul. Nowohucka blok 49 (od końca)
(3. ksiądz) ul. Nowohucka blok 53
(4. ksiądz) ul. Nowohucka blok 92A, ul. Portowa, Działki, Pana Tadeusza

30 grudnia 2018 – niedziela (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Saska blok 5
(2. ksiądz) ul. Saska blok 7
(3. ksiądz) ul. Saska blok 9

02 stycznia 2019 - środa (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Na Zakolu Wisły blok 12A
(2. ksiądz) ul. Na Zakolu Wisły blok 12B
(3. ksiądz) ul. Na Zakolu Wisły blok 12C
(4. ksiądz) ul. Na Zakolu Wisły blok 12D

03 stycznia 2019 - czwartek (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Przewóz blok 8
(2. ksiądz) ul. Przewóz blok 10
(3. ksiądz) ul. Przewóz blok 12
(4. ksiądz) ul. Przewóz blok 14

04 stycznia 2019 – piątek (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Przewóz blok 9
(2. ksiądz) ul. Przewóz blok 13
(3. ksiądz) ul. Przewóz blok 22
(4. ksiądz) ul. Myśliwska blok 5

05 stycznia 2019 – sobota (od godz. 10:00)
(1. ksiądz) ul. Myśliwska blok 5A (od początku)
(2. ksiądz) ul. Myśliwska blok 5A (od końca)
(3. ksiądz) ul. Myśliwska blok 5B (od początku)
(4. ksiądz) ul. Myśliwska blok 5B (od końca)

06 stycznia 2019 – niedziela (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Płaszowska bloki 36 i 38
(2. ksiądz) ul. Płaszowska blok 42 (od początku)
(3. ksiądz) ul. Płaszowska blok 42 (od końca)

07 stycznia 2019 – poniedziałek (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Płaszowska bloki 51, 51 A B C D E
(2. ksiądz) ul. Płaszowska blok 57
(3. ksiądz) ul. Płaszowska blok 59
(4. ksiądz) ul. Płaszowska blok 63

08 stycznia 2019 - wtorek (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Koszykarska (domy jednorodzinne od początku)
(2. ksiądz) ul. Koszykarska (domy jednorodzinne od końca)
(3. ksiądz) ul. Koszykarska blok 31A (od początku)
(4. ksiądz) ul. Koszykarska blok 31A (od końca)

09 stycznia 2019 - środa (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Koszykarska blok 31 (klatka 1)
(2. ksiądz) ul. Koszykarska blok 31 (klatka 2)
(3. ksiądz) ul. Koszykarska blok 31 (klatka 3)
(4. ksiądz) ul. Koszykarska bloki 21, 21C i 30

10 stycznia 2019 – czwartek (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Wodna blok 24
(2. ksiądz) ul. Wodna blok 26
(3. ksiądz) ul. Wodna blok 30A
(4. ksiądz) ul. Wodna blok 30B

11 stycznia 2019 - piątek (od godz. 15:30)
(3. ksiądz) ul. Wodna bloki 28, 28A, B, C, 30
(2. ksiądz) ul. Ks. Stoszki blok 9
(3. ksiądz) ul. Ks. Stoszki blok 13

12 stycznia 2019 – sobota (od godz. 10:00)
(1. ksiądz) ul. Krzywda bloki 19A i C
(2. ksiądz) ul. Krzywda blok 19B
(3. ksiądz) ul. Krzywda bloki 17G i H

13 stycznia 2019 - niedziela (od godz. 15:30)
(2. ksiądz) ul. Stróża Rybna blok 12
(3. ksiądz) ul. Stróża Rybna blok 14 (od początku)
(4. ksiądz) ul. Stróża Rybna blok 14 (od końca)

14 stycznia 2019 - poniedziałek (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Stróża Rybna blok 16
(2. ksiądz) ul. Stróża Rybna blok 18 (od początku)
(3. ksiądz) ul. Stróża Rybna blok 18 (od końca)

15 stycznia 2019 - wtorek (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Lasówka blok 40 (klatka 1)
(2. ksiądz) ul. Lasówka blok 40 (klatka 2)
(3. ksiądz) ul. Lasówka blok 40 (klatka 3)

16 stycznia 2019 - środa (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Lasówka blok 44 (klatka 1)
(2. ksiądz) ul. Lasówka blok 44 (klatka 2)
(3. ksiądz) ul. Lasówka blok 44 (klatka 3)

17 stycznia 2019 – czwartek (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Gumniska
(2. ksiądz) ul. Zadworze
(3. ksiądz) ul. Lasówka (domy jednorodzinne)

18 stycznia 2019 – piątek (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Gromadzka (od Płaszowskiej)
(2. ksiądz) ul. Gromadzka (od Krzywdy)
(3. ksiądz) ul. Gromadzka (od Krzywdy do końca) i Wodna (domy jednorodz.)

19 stycznia 2019 - sobota (od godz. 10:00)
(1. ksiądz) ul. Kiełkowskiego, Klimeckiego
(2. ksiądz) ul. Niwy
(3. ksiądz) ul. Krzywda (domy jednorodz.), Szklarska, Powstańców Wlkp.

20 stycznia 2019 – niedziela (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Ks. W. Turka bloki 5, 7, 9, 11
(2. ksiądz) ul. Ks. W. Turka blok 8
(3. ksiądz) ul. Ks. W. Turka blok 12

21 stycznia 2019 – poniedziałek (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Ks. W. Turka blok 14 oraz domki jednorodz. od nr 16 do 42
(2. ksiądz) ul. Ks. W. Turka bloki 15 i 19
(3. ksiądz) ul. Ks. W. Turka blok 17

22 stycznia 2019 - wtorek (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Ks. W. Turka bloki 21, 23, 25
(2. ksiądz) ul. Ks. W. Turka blok 27
(3. ksiądz) ul. Saska - domy jednorodzinne, Stróża Rybna domy jednorodz. i blok 20

23 stycznia 2019 – środa (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Koźlarska
(2. ksiądz) ul. Heweliusza
(3. ksiądz) ul. Strycharska (domy jednorodzinne od początku) i blok 10

24 stycznia 2019 – czwartek (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Myśliwska (domy jednorodzinne od początku)
(2. ksiądz) ul. Myśliwska (domy jednorodzinne od końca)
(3. ksiądz) ul. Szczecińska i Myśliwska Błonie

25 stycznia 2019 – piątek (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Sarmacka (od początku)
(2. ksiądz) ul. Sarmacka (od końca)
(3. ksiądz) ul. Sarmacka bloki 10, 10A, B, C

26 stycznia 2019 - sobota (od godz. 10:00)
(1. ksiądz) ul. Płaszowska (domy jednorodzinne od początku)
(2. ksiądz) ul. Płaszowska (domy jednorodzinne od końca)
(3. ksiądz) ul. Paproci

27 stycznia 2019 - niedziela (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Szczygla (od początku)
(2. ksiądz) ul. Ks. Stoszki (domy jednorodzinne), ul. Szczygla (od końca)
(3. ksiądz) ul. Przewóz (domy jednorodzinne do nr 32) i blok 29
(4. ksiądz) ul. Przewóz bloki 27 i 31

Kolędę rozpoczynamy w dni powszednie i w niedziele od godz. 15:30, natomiast w soboty od godz. 10:00. Kolęda uzupełniająca w poniedziałek 28 stycznia od godz. 15:30 i w sobotę 2 lutego, od godz. 10:00. Termin kolędy uzupełniającej można ustalić dzwoniąc pod nr tel.: 12 656-58-04, mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub osobiście w zakrystii lub kancelarii.

27 grudnia 2018 – czwartek (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Nowohucka blok 37
(2. ksiądz) ul. Nowohucka blok 39
(3. ksiądz) ul. Nowohucka blok 41
(4. ksiądz) ul. Nowohucka blok 43

28 grudnia 2018 – piątek (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Nowohucka blok 45
(2. ksiądz) ul. Nowohucka blok 47 (od początku)
(3. ksiądz) ul. Nowohucka blok 47 (od końca)
(4. ksiądz) ul. Nowohucka blok 51

29 grudnia 2018 – sobota (od godz. 10:00)
(1. ksiądz) ul. Nowohucka blok 49 (od początku)
(2. ksiądz) ul. Nowohucka blok 49 (od końca)
(3. ksiądz) ul. Nowohucka blok 53
(4. ksiądz) ul. Nowohucka blok 92A, ul. Portowa, Działki, Pana Tadeusza

30 grudnia 2018 – niedziela (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Saska blok 5
(2. ksiądz) ul. Saska blok 7
(3. ksiądz) ul. Saska blok 9

02 stycznia 2019 - środa (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Na Zakolu Wisły blok 12A
(2. ksiądz) ul. Na Zakolu Wisły blok 12B
(3. ksiądz) ul. Na Zakolu Wisły blok 12C
(4. ksiądz) ul. Na Zakolu Wisły blok 12D

03 stycznia 2019 - czwartek (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Przewóz blok 8
(2. ksiądz) ul. Przewóz blok 10
(3. ksiądz) ul. Przewóz blok 12
(4. ksiądz) ul. Przewóz blok 14

04 stycznia 2019 – piątek (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Przewóz blok 9
(2. ksiądz) ul. Przewóz blok 13
(3. ksiądz) ul. Przewóz blok 22
(4. ksiądz) ul. Myśliwska blok 5

05 stycznia 2019 – sobota (od godz. 1000)
(1. ksiądz) ul. Myśliwska blok 5A (od początku)
(2. ksiądz) ul. Myśliwska blok 5A (od końca)
(3. ksiądz) ul. Myśliwska blok 5B (od początku)
(4. ksiądz) ul. Myśliwska blok 5B (od końca)

06 stycznia 2019 – niedziela (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Płaszowska bloki 36 i 38
(2. ksiądz) ul. Płaszowska blok 42 (od początku)
(3. ksiądz) ul. Płaszowska blok 42 (od końca)

07 stycznia 2019 – poniedziałek (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Płaszowska bloki 51, 51 A B C D E
(2. ksiądz) ul. Płaszowska blok 57
(3. ksiądz) ul. Płaszowska blok 59
(4. ksiądz) ul. Płaszowska blok 63

08 stycznia 2019 - wtorek (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Koszykarska (domy jednorodzinne od początku)
(2. ksiądz) ul. Koszykarska (domy jednorodzinne od końca)
(3. ksiądz) ul. Koszykarska blok 31A (od początku)
(4. ksiądz) ul. Koszykarska blok 31A (od końca)

09 stycznia 2019 - środa (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Koszykarska blok 31 (klatka 1)
(2. ksiądz) ul. Koszykarska blok 31 (klatka 2)
(3. ksiądz) ul. Koszykarska blok 31 (klatka 3)
(4. ksiądz) ul. Koszykarska bloki 21, 21C i 30

10 stycznia 2019 – czwartek (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Wodna blok 24
(2. ksiądz) ul. Wodna blok 26
(3. ksiądz) ul. Wodna blok 30A
(4. ksiądz) ul. Wodna blok 30B

11 stycznia 2019 - piątek (od godz. 15:30)
(3. ksiądz) ul. Wodna bloki 28, 28A, B, C, 30
(2. ksiądz) ul. Ks. Stoszki blok 9
(3. ksiądz) ul. Ks. Stoszki blok 13

12 stycznia 2019 – sobota (od godz. 1000)
(1. ksiądz) ul. Krzywda bloki 19A i C
(2. ksiądz) ul. Krzywda blok 19B
(3. ksiądz) ul. Krzywda bloki 17G i H

13 stycznia 2019 - niedziela (od godz. 15:30)
(2. ksiądz) ul. Stróża Rybna blok 12
(3. ksiądz) ul. Stróża Rybna blok 14 (od początku)
(4. ksiądz) ul. Stróża Rybna blok 14 (od końca)

14 stycznia 2019 - poniedziałek (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Stróża Rybna blok 16
(2. ksiądz) ul. Stróża Rybna blok 18 (od początku)
(3. ksiądz) ul. Stróża Rybna blok 18 (od końca)

15 stycznia 2019 - wtorek (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Lasówka blok 40 (klatka 1)
(2. ksiądz) ul. Lasówka blok 40 (klatka 2)
(3. ksiądz) ul. Lasówka blok 40 (klatka 3)

16 stycznia 2019 - środa (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Lasówka blok 44 (klatka 1)
(2. ksiądz) ul. Lasówka blok 44 (klatka 2)
(3. ksiądz) ul. Lasówka blok 44 (klatka 3)

17 stycznia 2019 – czwartek (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Gumniska
(2. ksiądz) ul. Zadworze
(3. ksiądz) ul. Lasówka (domy jednorodzinne)

18 stycznia 2019 – piątek (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Gromadzka (od Płaszowskiej)
(2. ksiądz) ul. Gromadzka (od Krzywdy)
(3. ksiądz) ul. Gromadzka (od Krzywdy do końca) i Wodna (domy jednorodz.)

19 stycznia 2019 - sobota (od godz. 10:00)
(1. ksiądz) ul. Kiełkowskiego, Klimeckiego
(2. ksiądz) ul. Niwy
(3. ksiądz) ul. Krzywda (domy jednorodz.), Szklarska, Powstańców Wlkp.

20 stycznia 2019 – niedziela (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Ks. W. Turka bloki 5, 7, 9, 11
(2. ksiądz) ul. Ks. W. Turka blok 8
(3. ksiądz) ul. Ks. W. Turka blok 12

21 stycznia 2019 – poniedziałek (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Ks. W. Turka blok 14 oraz domki jednorodz. od nr 16 do 42
(2. ksiądz) ul. Ks. W. Turka bloki 15 i 19
(3. ksiądz) ul. Ks. W. Turka blok 17

22 stycznia 2019 - wtorek (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Ks. W. Turka bloki 21, 23, 25
(2. ksiądz) ul. Ks. W. Turka blok 27
(3. ksiądz) ul. Saska - domy jednorodzinne, Stróża Rybna domy jednorodz. i blok 20

23 stycznia 2019 – środa (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Koźlarska
(2. ksiądz) ul. Heweliusza
(3. ksiądz) ul. Strycharska (domy jednorodzinne od początku) i blok 10

24 stycznia 2019 – czwartek (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Myśliwska (domy jednorodzinne od początku)
(2. ksiądz) ul. Myśliwska (domy jednorodzinne od końca)
(3. ksiądz) ul. Szczecińska i Myśliwska Błonie

25 stycznia 2019 – piątek (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Sarmacka (od początku)
(2. ksiądz) ul. Sarmacka (od końca)
(3. ksiądz) ul. Sarmacka bloki 10, 10A, B, C

26 stycznia 2019 - sobota (od godz. 1000)
(1. ksiądz) ul. Płaszowska (domy jednorodzinne od początku)
(2. ksiądz) ul. Płaszowska (domy jednorodzinne od końca)
(3. ksiądz) ul. Paproci

27 stycznia 2019 - niedziela (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Szczygla (od początku)
(2. ksiądz) ul. Ks. Stoszki (domy jednorodzinne), ul. Szczygla (od końca)
(3. ksiądz) ul. Przewóz (domy jednorodzinne do nr 32) i blok 29
(4. ksiądz) ul. Przewóz bloki 27 i 31

 

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com