Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

Parafia
Najświętszego Serca
Pana Jezusa

Sanktuarium Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa

Nocne czuwanie - zapisz się!

Pragniemy zaprosić Was drodzy parafianie i przyjaciele naszej parafii do całodobowej adoracji Pana Jezusa. Aby kościół mógł być otwarty całą noc, potrzebne są dwie osoby na każdą godzinę, od godz. 19.00 do godz. 7.00, które będą czuwały, pełniąc straż przy Panu Jezusie.

Oczywiście, może się coś nieprzewidzianego wydarzyć, może też nie znasz swojego grafiku w pracy i trudno Ci podjąć decyzję czy na pewno zawsze będziesz mógł być w wybranym przez siebie czasie  na  adoracji  - dlatego właśnie na każdą godzinę potrzebujemy dwie  osoby  - żeby na pewno ktoś przy Jezusie był. Kiedy poznasz osobę, z którą jeates na "dyżurze" przy Panu Jezusie - wymień się z Nią numerem telefonu, abyś mógł ją poinformować w razie gdyby się okazało, że nie jesteś w stanie być na modlitwie.

Nieustanną adorację chcielibyśmy rozpocząć 10 maja i kontynuować aż do wakacji.

Na stronie naszej parafii został zamieszczony formularz (tu>>), w którym będzie można zadeklarować się na czuwanie o konkretnej godzinie, w konkretnym dniu tygodnia, regularnie, przez najbliższe niemal dwa miesiące. Swoją gotowość można też wyrazić zgłaszając się w zakrystii. Jeśli uda nam się zebrać odpowiednią ilość odpowiedzialnych osób, to stworzymy wspólnotę, w której na spotkanie z Panem Jezusem będzie można przyjść o każdej porze dnia i nocy.

Przy pierwszym uruchomieniu strony należy zarejestrować się. Rejestraja polega na podanu numeru telefonu, który służył będzie do kontaktu dla duszpasterzy, swojego imienia i nazwiska oraz hasła. Następnie, należy zalogować sie do systemu zapisów przez kliknięcie w prawym górmym rogu napisu "logowanie" podając numer telefonu i hasło, wpisane w trakcie rejestracji.

Po zalogowaniu się, z rozwijanego pola nalęzy wybrać dzień tygodnia i godzinę rozpoczęcia adoracji. Adoracja będzie trwała godzinę (np.: wybierając poniedziałek godz. 2:00 zobowiązujemy się do czuwania przez godzinę od 2:00 do 3:00 w nocy w każdy poniedziałek).

Wypełniając formularz rejestracyjny wyrażamy zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu organizacji nocnego czuwania przez Parafię pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Krakowie Płaszowie. W każdej chwili możemy zażądać wglądu do przechowywanych danych oraz ich usunięcia dzwoniąc pod numer kontaktowy parafii: tel 12 656-58-04 (zakładka: kontakt).

Poniżej zamieszczamy linki do istotnych informacji z życia parafii. Jeśli ich nie widzisz kliknij [ TU ]

Ostatnie zdjęcia

Pożegnanie

Pożegnanie księży
30 czerwca 2024

In

Instalacja odgromowa 2024
15 maja 2024

Festyn - wiosna 2024

Festyn - wiosna 2024
9 czerwca 2024

Odpust Parafialny 2024

Odpust parafialny 2024
9 czerwca 2024

Boże Ciało 2024

Boże Ciało 2024
30 maja 2024Łaskami słynący obraz Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa
Sanktuarium
Matki Bożej
Błogosławionego
Macierzyństwa