NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 01.04.2018r.

6:30 – Za Parafian
9:00 – Za † Mariannę i Wacława Walczyk i ich rodziców Mariannę i Józefa oraz Mariannę i Michała
10:30 – Za † Jana Grabkę i Genowefę Szczur
10:30 – Za † Stanisławę Prociak w 2. rocznicę śmierci
12:00 – Za † Stanisława, Celinę i Bożenę Piwowońskich
18:00 – Za † Stanisława Krasa (greg. 1)

 

PONIEDZIAŁEK W OKTAWIE WIELKANOCY 02.04.2018r.

7:00 – W intencji wszystkich członków Żywego Różańca
9:00 – Za † Stanisława Krasa (greg. 2)
10:30 – Za † Olgę Pędrak i męża Tadeusza
12:00 – Za † Stanisława, Celinę i Bożenę Piwowońskich
18:00 – Za † Józefa

 

WTOREK W OKTAWIE WIELKANOCY 03.04.2018r.

7:00 – Za † Zygmunta Kuca (od kolegów i koleżanek z pracy)
18:00 – Za † Leopoldę Kędzior (od Róż Różańcowych i Margaretek)
18:00 – Za † Stanisława Krasa (greg. 3)

 

ŚRODA W OKTAWIE WIELKANOCY 04.04.2018r.

7:00 – Za † Marię Kraj
18:00 – W intencji małżeństw Equipes Notre-Dame i rodzin naszej parafii
18:00 – Za † Stanisława Krasa (greg. 4)
18:00 – W intencji Kamilka z okazji 2. rocznicy urodzin o zdrowie i Boże błogosławieństwo

 

CZWARTEK W OKTAWIE WIELKANOCY 05.04.2018r.

7:00 – Za † Marię Kraj
18:00 – O powołania kapłańskie i zakonne i o świętość życia kapłanów
18:00 – Za † Stanisława Krasa (greg. 5)
18:00 – Za † Józefę Ogrodnik

 

PIĄTEK W OKTAWIE WIELKANOCY 06.04.2018r.

7:00 – Msza św. wynagradzająca
16:30 – Msza św. wynagradzająca
18:00 – Za † Annę Bukalską
18:00 – Za † Stanisława Krasa (greg. 6)

 

SOBOTA W OKTAWIE WIELKANOCY 07.04.2018r.

7:00 – W intencji Stanisława z okazji rocznicy urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Płaszowskiej
7:00 – W intencji ks. Proboszcza z okazji rocznicy urodzin o prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Płaszowskiej
18:00 – Za † Stanisława Krasa (greg. 7)
18:00 – W intencji ks. Michała z okazji 5. rocznicy święceń kapłańskich (od parafii z Bełchatowa)
18:00 – Za † Dominika Skibę oraz zmarłych z rodziny

 

NIEDZIELA W OKTAWIE WIELKANOCY 08.04.2018r.

7:00 – Za † Marię Kraj
9:00 – Za † Juliana Dziedzica oraz Danutę i Marka Łojewskich
10:30 – Za Parafian
12:00 – Msza św. dziękczynna za uzdrowienie Dawidka, z prośbą o dalsze błogosławieństwo
16:00 – Za † Zbigniewa Szafrańca w 3. rocznicę śmierci oraz jego żonę
18:00 – Za † Stanisława Krasa (greg. 8)
19:30 – Za † Eugeniusza Stysło (od koleżanek z pracy córki Doroty)
Góra strony