1. W czwartek Uroczystość Wszystkich Świętych. Jest to również I czwartek miesiąca. Msze św. w naszym kościele z racji uroczystości o godz. 7:00, 9:00, 10:30, 12:00 i 18:00. O godz. 15:00 na Cmentarzu Podgórskim rozpoczną się modlitwy za zmarłych parafian od Mszy św. a po niej procesja wypominkowa.
  2. Listopad to miesiąc szczególnej modlitwy za zmarłych. Na stoliku przy prasie katolickiej znajdują się specjalne kartki na wypominki roczne i listopadowe. Wypominki przyjmujemy w zakrystii i w kancelarii a w dniach 31.X-2.XI również na cmentarzu podgórskim. Będziemy wspominać zmarłych przez cały listopad w czasie wspólnej codziennej adoracji o godz. 1730 a przez cały rok wypominkach rocznych przed Mszami niedzielnymi o godz. 900 i 1800.
  3. W piątek przypada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych (Dzień Zaduszny). Msze św. w naszym kościele o godz. 7:00, 16:30 i 18:00. Jest to jednocześnie I piątek miesiąca. Spowiedź pół godziny przed każdą Eucharystią. Odwiedziny chorych od. godz. 8:00. Spotkanie SWŚ po Mszy św. wieczornej.
  4. Przez całą oktawę Uroczystości Wszystkich Świętych, tj. do 8 listopada, można zyskać odpust zupełny i ofiarować go za zmarłych. Warunki potrzebne do zyskania odpustu: stan łaski uświęcającej, przyjęcie Komunii Św., nawiedzenie cmentarza, odmówienie modlitwy „Ojcze nasz” i „Wierzę w Boga” lub dowolnej modlitwy za zmarłych, modlitwa w intencjach Ojca św. i wyrzeczenie się przywiązania do grzechu.
  5. W sobotę – Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 7:00. Po Mszy św. Nabożeństwo Pięciu Pierwszych Sobót miesiąca.
  6. Wieczorem w sobotę Nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie z indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. Początek godz. 19:30.
  7. Dzieci, które uczestniczyły w różańcu i zbierały naklejki, prosimy by w tym tygodniu przyniosły plansze podpisane imieniem i nazwiskiem. Wdzięczni dzieciom i dorosłym za wspólną modlitwę, w najbliższą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 12:00 wręczymy im cenne upominki.
  8. Za dwa tygodnie 10 listopada będzie ostatnia w tym roku zbiórka elektrośmieci i makulatury na parkingu parafialnym.
  9. W dniach 24-25 listopada b.r. organizujemy autokarową patriotyczną pielgrzymkę do Warszawy, Niepokalanowa i Lichenia - w ramach przeżywania 100-lecia odzyskania niepodległości. Koszt pielgrzymki 300 zł. Szczegóły u ks. Dariusza. Zapisy w zakrystii z zaliczką do 18 listopada.
  10. W przyszłą niedzielę zmianka tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 7:00.

Wszystkim Parafianom i gościom życzymy czasu
pełnego nadziei w życie wieczne!

 

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com