1. Dziś po każdej Mszy św. zbiórka tzw. „dobrych monet” na rzecz misji prowadzonych przez Księży Sercanów.
 2. W tym tygodniu przypada:
  • III środa miesiąca - Przed Matką Błogosławionego Macierzyństwa modlić się będziemy o dar potomstwa dla małżeństw podczas nabożeństwa oraz na Mszy św. o godz. 1800. Po Mszy św. mamy oczekujące potomstwa otrzymają specjalne błogosławieństwo.
  • w czwartek ‒ wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika
 3. Kandydaci do bierzmowania z klas VII mają swoje spotkania w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 18:45.
 4. W czwartek 21 czerwca zapraszamy dzieci i młodzież z grup parafialnych wraz z rodzicami na zakończenie roku formacyjnego. Nabożeństwo czerwcowe o 17:30, o 1800 Msza św. a po niej, gry i zabawy w ogrodzie klasztornym oraz grill.
 5. W piątek przypada zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Msza św. dla klas IV - VII - o godz. 8:00 , natomiast Msza św. dla klas I- III o godz. 10:30
 6. W sobotę 23 czerwca (Dzień Ojca) na Jasnej Górze będzie miała miejsce pielgrzymka mężczyzn. Zapisy przy wyjściu z kościoła i w zakrystii.
 7. Zapraszamy młodzież po II klasie gimnazjum do udziału w Sercańskich Dniach Młodych w Pliszczynie k. Lublina, w dniach 25-30 czerwca. Koszt 280 zł. Zapisy w zakrystii i u ks. Dariusza. Spotkanie dla wyjeżdżających na SDM w czwartek po Mszy św. wieczornej.
 8. Dzieci młodzież z naszych grup parafialnych zapraszamy na wakacyjny wyjazd do Węglówki w dniach od 11 do 15 sierpnia. Zgłoszenia do końca czerwca w zakrystii.
 9. Katolicka Szkoła Podstawowa Ruchu Światło- Życie w Krakowie ogłasza nabór na rok nowy rok szkolny. Szczegóły w gablocie.

Wszystkim Parafianom życzymy radosnej niedzieli,
a na nadchodzący tydzień obfitego błogosławieństwa Bożego Serca
i opieki Matki Błogosławionego Macierzyństwa. Szczęść Boże

 

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com