1. Dziś przypada 26 Pielgrzymka Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej.
 2. W tym tygodniu obchodzimy:
  • II środa miesiąca - na nabożeństwie do Matki Bożej Płaszowskiej będziemy modlić się za rodziców, którzy utracili potomstwo. O 18:00 Msza św. w tej intencji.
  • w czwartek – wspomnienie św. Jan Chryzostoma
  • w piątek – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego
  • w sobotę – wspomnienie NMP Bolesnej
 3. Spotkania kandydatów do bierzmowania razem z rodzicami odbędą się w następujących terminach:
  • w najbliższy poniedziałek o godz. 19:00 - klasy VII szkoły podstawowej
  • we wtorek o godz. 19:00 - klasy VIII szkoły podstawowej
  • w środę o godz. 19:00 - klasy III gimnazjum
 4. Zapraszamy mamy ze swoimi maluchami na pierwsze powakacyjne spotkanie Matecznika w najbliższą środę, o godz. 15:30. Spotkanie organizacyjne jest dobrym momentem, by dołączyć do grupy.
 5. Również w środę po Mszy św. wieczornej zapraszamy wszystkie Margaretki na spotkanie i nowe osoby pragnące modlić się za Kapłanów.
 6. Spotkanie osób starszych w świetlicy seniora w czwartek o 16:00.
 7. W najbliższą niedzielę organizujemy piknik pod hasłem: „Razem w parafii”. Odbędzie się on w ogrodzie klasztornym w godz. 14:00 – 18:00. W programie bardzo ciekawe gry, zabawy, i dużo pyszności (m in. grochówka wojskowa), oraz cenne nagrody. Zapraszamy parafian do udziału i do włączenia się w przygotowanie tego wydarzenia (można np. upiec ciasto na festyn, przynieść jakiś dar). Osoby chętne do pomocy prosimy o kontakt w zakrystii.
 8. W sobotę 15 września w Domus Mater odbędzie się konferencja "Biblia o finansach". W trakcie konferencji będzie można dowiedzieć się co Biblia mówi na temat pieniędzy i jakie są Boże zasady zarządzania finansami. Szczegóły dotyczące tematyki oraz sposobu rejestracji znajdują się na ulotkach, na stoliku z prasą… (krótkie wystąpienie prelegenta).
 9. W ostatnim czasie do wieczności odeszły: ś.p. Agata Kulka i ś.p. Maria Kamisińska, której pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o 10:20 na cmentarzu batowickim. Prośmy dla nich o wieczne zbawienie…. "Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci"

Na kolejne dni pracy i nauki
niech nas umacnia Boże błogosławieństwo
i wstawiennictwo Maryi.

 

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com