Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

Parafia
Najświętszego Serca
Pana Jezusa

Sanktuarium Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa

2022-05-15 5. Niedziela Wielkanocna 2022

 1. Każdego dnia zapraszamy na nabożeństwa majowe o godz. 17:30. Przed majówką o godz. 17:00 – różaniec o pokój w Ukrainie.
 2. W tym tygodniu obchodzimy:
  • w poniedziałek – Święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, głównego patrona Polski
  • III środa miesiąca – o godz. 17:30 na Nabożeństwie majowym modlić się będziemy o dar potomstwa dla małżeństw. O 18:00 Eucharystia w tej intencji.
 3. Spotkania formacyjne dla kandydatów do Bierzmowania z kl. 8 a, b, c, d - we wtorek o godz. 19:00. Natomiast w środę na godz. 19:00 zapraszamy kandydatów klas 8 e i f oraz uczestniczących do innych szkół niż SP nr 47 przy ul. Myśliwskiej. Bierzmowanie w naszej parafii będzie 31 maja o godz. 18:00.
 4. W środę o godz. 19:00 kolejne spotkanie rady parafialnej.
 5. Ks. Proboszcz dziękuje rodzicom dzieci Pierwszokomunijnych za ofiary na rzecz wspólnoty parafialnej. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12:00 będzie miała miejsce rocznica I Komunii Świętej dla dzieci z klas IV.
 6. „Wszyscy jesteśmy dziećmi” pod takim hasłem w niedzielę (29 maja) zapraszamy na piknik rodzinny z okazji Dnia dziecka. Zapraszamy już teraz dzieci z rodzicami ale i dziadków na zabawy, gry, fanty i dużo radości od godziny 14:00. W ramach akcji „Solidarni z Ukrainą” podczas pikniku będziemy mogli wesprzeć ofiarami dzieci z Ukrainy mieszkające w naszej parafii. Prosimy o tzw. gadżety, do zabawy fantowej oraz o zgłaszanie się osób do poszczególnych posług wzorem poprzednich pikników. Chodzi o ciasto itp…
 7. Serdecznie zapraszamy na Rekolekcje w pigułce, czyli „Kurs Nowe Życie” który odbędzie się w dniach 10 - 12.06.2022. Jest to niezwykły czas doświadczania działania żywego Boga. Szczegóły na plakacie przed kościołem i na stronie internetowej www.serceboga.pl
 8. Prosimy o art. spożywcze, chemiczne i nową odzież dla uchodźców z Ukrainy.
 9. Dziękujemy za ofiary składane na funkcjonowanie parafii i renowację konfesjonałów.
 10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Wszystkim Parafianom i gościom
życzymy wielu łask od Chrystusa Zmartwychwstałego
i opieki Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa
na każdy dzień nowego tygodnia.
Szczęść Boże!

Będzie...

25-09 14:00 - 18:00
Rycerski Piknik Parafialny


Łaskami słynący obraz Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa
Sanktuarium
Matki Bożej
Błogosławionego
Macierzyństwa