Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

Parafia
Najświętszego Serca
Pana Jezusa

Sanktuarium Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa

2022-10-23 30. Niedziela Zwykła

 1. Rozpoczynamy Tydzień Misyjny w Kościele. Pamiętajmy w naszych modlitwach o misjonarzach na całym świecie. Jako wspólnota będziemy modlić się za misje podczas różańca, każdego dnia o godz. 17:15.
 2. W tym tygodniu przypada:
  • we wtorek – Adoracja całodzienna w naszym kościele będzie w intencji wynagradzającej za grzechy przeciw życiu.
  • w środę (IV środa miesiąca) – wieczorem podczas modlitwy różańcowej modlić się będziemy za mężczyzn naszej parafii. O 18:00 Eucharystia w ich intencji a następnie spotkanie mężczyzn.
  • w piątek – Święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
 3. W środę o godz. 10:00 kolejne spotkanie Matecznika. Tym razem temat: „Modlitwa różańcowa”. Wieczorem w tym dniu spotkanie Margaretek.
 4. Dzieci, które uczestniczą regularnie w różańcu i zbierają obrazki, prosimy by w przyszłą niedzielę przyniosły plansze z obrazkami na Mszę św. o godz. 12:00.
 5. Przy naszej parafii działa Poradnictwo indywidualne w trudnościach życiowych. Poradnictwo czynne w II i IV środę miesiąca od godz. 14:00 do 18:00 po wcześniejszym umówieniu. Bliższe informacje u ks. Proboszcza i w gablocie oraz na stronie internetowej.
 6. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na wsparcie budowy nowego kościoła w Kaliszu, gdzie posługują Księża Sercanie.
 7. W sobotę 5 listopada organizujemy wyjazd do Myślenic, na przedstawienie „Gość Oczekiwany”. Wyjazd o godz. 15:45. Zapisy w zakrystii.
 8. Na stoliku przy prasie katolickiej znajdują się specjalne kartki na wypominki roczne i listopadowe. Na stronie internetowej naszej parafii jest również specjalny formularz do pobrania i wydrukowania wypominek.
 9. Przypominamy że w nocy z soboty na niedzielę 29/30 października zmiana czasu na zimowy.

Wszystkim Parafianom i gościom
życzymy czasu pełnego nadziei!

Łaskami słynący obraz Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa
Sanktuarium
Matki Bożej
Błogosławionego
Macierzyństwa