Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

Parafia
Najświętszego Serca
Pana Jezusa

Sanktuarium Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa

2022-12-25 Boże Narodzenie 2022

  1. Przeżywamy radosną Uroczystość Bożego Narodzenia. Jutro drugi dzień świąt – Święto św. Szczepana. Msze św. dziś i jutro jak w każdą niedzielę. Nie ma Mszy świętej o godz. 16:00 i 19:00 zarówno dziś, jak i jutro. Dziś i jutro w godzinach od 13:00 do 16:00 zapraszamy was rodzinnie na Uwielbienie Nowonarodzonego Jezusa przy szopce w kościele… Będzie można podejść osobiście i z dziećmi do szopki. Nie będzie włączony alarm.
  2. Na stoliku pod chórem są jeszcze deklaracje zaproszenia na kolędę. Można je wypełnić w kościele. Taka sama deklaracja jest w liście do parafian. Zaproszenia prosimy umieszczać w skrzynce znajdującej się pod chórem do najbliższego piątku. Zaproszenia na kolędę można również dokonać przez formularz znajdujący się na stronie internetowej naszej parafii (www.krakow.sercanie.pl/koleda-2022↗). Natomiast po Nowym roku w każdą sobotę będziemy zapraszać na Mszę św. 18:00 mieszkańców z tych ulic i osiedli w których w ostatnim tygodniu była kolęda, by modlić się wspólnie o Błogosławieństwo Boże dla poszczególnych domów i rodzin.
    Odwiedziny duszpasterskie rozpoczniemy w najbliższy piątek od godz. 16:00 na ul. Sarmackiej, Strycharskiej, Heweliusz i Koźlarskiej. W sobotę od 9:00 Kolęda na ulicy Gromadzkiej i Paproci.
  3. Kancelaria w tygodniu czynna będzie we wtorek od 16:00 – 18:00. W sprawach ważnych można podejść po każdej Mszy św.
  4. Ks. Proboszcz dziękuje wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu naszej parafii i naszego kościoła do tych Świąt: Księżom wikariuszom, i Księżom ze wspólnoty za pełną poświęcenia posługę w konfesjonale, osobom sprzątającym kościół, osobom przygotowującym szopkę, szczególnie ks. Grzegorzowi. Dziękujemy Wam drodzy Parafianie dziękujemy za wszelkie zaangażowanie w budowanie „życia duchowego”, jak i materialnego naszej parafii, oraz nieocenioną pomoc dla Ukrainy, którą chcemy nadal realizować.

Niech Jezus Nowonarodzony
przenika nasze serca swoim pokojem.
Szczęść Boże.

Będzie...

29-07 - 04-08
Wakacje w Koszycach


Łaskami słynący obraz Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa
Sanktuarium
Matki Bożej
Błogosławionego
Macierzyństwa