Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

Parafia
Najświętszego Serca
Pana Jezusa

Sanktuarium Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa

2023-08-20 20. Niedziela Zwykła

 1. Modlitwa różańcowa o pokój na świecie każdego dnia o godz. 17:30. W środy o godz. 17:00. Oprócz modlitwy możemy pomagać również, przez konkretne rzeczy jak i ofiary finansowe. Dobroczyńcom ostatniego tygodnia serdecznie dziękują potrzebujący z Ukrainy.
 2. W tym tygodniu obchodzimy:
  • w poniedziałek – wspomnienie św. Piusa X, papieża
  • we wtorek – wspomnienie NMP Królowej.
  • w środę – (IV środa miesiąca) - zapraszamy na nabożeństwo do MB Płaszowskiej o godz. 17:30, gdzie modlić się będziemy za mężczyzn naszej parafii.
  • w piątek – święto św. Bartłomieja, apostoła.
  • w sobotę – Uroczystość NMP Częstochowskiej.
  • Spotkanie matecznika w środę o godz. 10:00.
 3. Całodzienna Adoracja Wynagradzająca za grzechy przeciw życiu, będzie miała miejsce w piątek - 25 sierpnia. Zapraszamy do nawiedzenia Najświętszego Sakramentu i modlitwy ciszą - sacrum silentium w intencji przebłagalnej. W tym dniu różaniec rozpocznie się o godzinie 17:20, by możliwe było odczytanie katechezy. Msza Święta wynagradzająca o godz. 18:00.
 4. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12:00 będziemy modlić się za naszego wikariusza ks. Jacka z okazji jego imienin.
 5. Zapraszamy na wyjazd, na beatyfikację rodziny Ulmów do Markowej, w niedzielę 10 września. Koszt 160 zł. zapisy w zakrystii.
 6. W ostatnim tygodniu wymienione zostały czujniki alarmu w kościele. Koszt 3800 zł.
 7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej znajdującej się na stoliku pod chórem. Prosimy aby ofiary za prasę uiszczać (wrzucać) w gotówce do skarbony znajdującej się przy stoliku z prasą.

Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli
i dobrego kończącego się czasu wakacji.
Szczęść Boże!

Łaskami słynący obraz Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa
Sanktuarium
Matki Bożej
Błogosławionego
Macierzyństwa