Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

Parafia
Najświętszego Serca
Pana Jezusa

Sanktuarium Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa

1 Czerwca

W sobotę 1 czerwca planowaliśmy wycieczkę rowerową do Puszczy Niepołomickiej. Niestety pogoda miała inne dla nas plany. Od rana lało jak z cebra, więc musieliśmy pozostać w Krakowie.
Postanowiliśmy, że oglądniemy film pt. „The Encounter". Film zmusza do refleksji, do zastanowienia się nad wiarą. Opowiada o pięciu całkowicie obcych sobie osobach które zmuszone są do zatrzymania się w przydrożnej jadłodajni "Ostatnia Szansa " z powodu zamkniętej drogi. W tę burzową nocy poznają właściciela który zdaje się wiedzieć on nich wszystko, a sam siebie nazywa Jezusem. Po filmie pojechaliśmy do Muzeum Historii Fotografii przy ul. Józefitów 16. Obejrzeliśmy tam wystawy poświęcone historii fotografii japońskiej oraz polskiej. Pełni wrażeń po obejrzanej wystawie pojechaliśmy na pizze do restauracji ''Bazylia''. Gdy zjedliśmy pizze wróciliśmy do swoich domów.
Pomimo, że nie pojechaliśmy do Puszczy Niepołomickiej, równie dobrze spędziliśmy sobotni dzień. Mamy nadzieję, że w wakacje uda się pojechać do puszczy.

Ruch Sercańskie Młodzieży
 
Ruch Sercańskiej Młodzieży

Zapraszamy na spotkania w czwartki od godz. 19:00.
Prowadzący ks. Grzegorz.

Łaskami słynący obraz Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa
Sanktuarium
Matki Bożej
Błogosławionego
Macierzyństwa