Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

Parafia
Najświętszego Serca
Pana Jezusa

Sanktuarium Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa

Zasiew Bożego Ziarna

    

W czasie II Turnusu Oazowych rekolekcji Archidiecezji krakowskiej 60-cioro młodych zgromadziło się w Mucharzu, nieopodal Wadowic, by wspólnie modlić się, poznawać Pana Boga i swoich rówieśników oraz rozwijać swoje talenty. Każdy dzień był inny, ciekawy i pełen wrażeń.

     Przeżywanie kolejnych dni było pochylaniem się nad tajemnicami różańca: radosnymi, bolesnymi i chwalebnymi. Na rekolekcjach nikt się nie nudził, gdyż plan dnia był wypełniony różnego rodzaju zajęciami. Był czas na Eucharystię, spotkania w grupach, pogodne wieczory. Mieliśmy okazję gościć Ks. Biskupa Jana Szkodonia wraz z ks. Mariuszem Suskiem. Innym razem o swojej pracy misyjnej opowiadał ks. Janusz Burzawa SCJ. W czasie rekolekcji  wspięliśmy się na górę Leskowiec, odwiedziliśmy także Kalwarię Zebrzydowską i Wadowice.

     Dzień wspólnoty, który odbył się trzynastego dnia rekolekcji zgromadził nas wraz z innymi siedmioma wspólnotami w Osieczanach. Rekolekcje przebiegły w radosnej atmosferze i uczestnicy pragnęli zostać dłużej, lecz wszystko co dobre kończy się, a pozostają wspomnienia. Niech galeria zdjęć choć w małym stopniu przypomni to, co wydarzyło się w Mucharzu.

     Dziękujemy wszystkim, dzięki którym rekolekcje upłynęły w dobrym klimacie: Dobremu Panu Bogu, Duszpasterstwu Ruchu Światło-Życie, Księdzu Proboszczowi z Mucharza, Paniom Kucharkom, Diakonii, klerykom, diakonowi, ks. Łukaszowi oraz wszystkim uczestnikom dzielnie przeżywającym te "manewry duchowe.

Łaskami słynący obraz Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa
Sanktuarium
Matki Bożej
Błogosławionego
Macierzyństwa