Ogłoszenia

 1. W tym tygodniu obchodzimy:
  • w poniedziałek – wspomnienie św. Kingi
  • we wtorek – święto św. Jakuba Apostoła. W tym dniu czcimy także św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących, dlatego po wieczornej Mszy św. będzie błogosławieństwo pojazdów. W ramach akcji „1 grosz za 1 kilometr”, będą zbierane ofiary do puszek na środki transportu dla misjonarzy.
  • w środę – wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców NMP
  • w sobotę – wspomnienie św. Marty
 2. Zapraszamy parafian do wzięcia udziału w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę. Proponujemy udział w pielgrzymce radomskiej prowadzonej jest przez Księży Sercanów w dniach 6 – 13 sierpnia.
 3. Dziękujemy osobom, które w zeszłym tygodniu sprzątały kościół i salki parafialne. Dziękujemy również za ofiary duchowe i materialne na rzecz naszej parafii i Sanktuarium.
 4. W tygodniku „Niedziela” możemy przeczytać o historii naszego obrazu Matki Bożej Płaszowskiej z czasów jego obecności w kościele w Czernichowie. Zapraszamy do lektury tego tygodnika i prasy katolickiej.
 5. W przyszłą niedzielę gościć będziemy ks. Jacka Krzemienia, ze wspólnoty „Chleb Życia”, który będzie głosił kazania i rozprowadzał wyroby żywnościowe wspólnoty a składając ofiary do puszek będziemy mogli wesprzeć ich działalność.
 6. Komunikat ks. Abp Marka Jędraszewskiego.

Wszystkim Parafianom i gościom życzymy radosnej niedzieli.
Na cały tydzień pracy lub wakacyjnego wypoczynku
niech Pan nam obficie błogosławi, a Maryja otacza swoją opieką.
Szczęść Boże!

 

Strona 1 z 394

Góra strony