Ogłoszenia

 1. Dzisiejsza niedziela w całym Kościele rozpoczyna Tydzień Misyjny. Pamiętajmy w modlitwie o misjonarzach i misjonarkach, aby mogli skutecznie wypełniać swoje powołanie i nieść Ewangelię ludom, które wiarę zagubiły albo dotąd Boga nie poznały.
 2. Nabożeństwa Różańcowe codziennie o godz. 17:15. Zapraszamy również do włączenia się w szeregi Róż Żywego Różańca. W naszej parafii jest obecnie 11 Róż, ale niektóre z nich są niepełne. Chętnych do podjęcia tego apostolstwa modlitwy prosimy o zgłoszenie się w zakrystii.
 3. W tym tygodniu obchodzimy:
  • w piątek – święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
 4. Zbliża się listopad – miesiąc szczególnej pamięci i modlitwy za zmarłych. Na stoliku przy prasie katolickiej znajdują się specjalne kartki na wypominki roczne i listopadowe. Prosimy o czytelne wypisywanie nazwisk swoich bliskich zmarłych. Wypominki przyjmujemy w zakrystii i w kancelarii.
 5. Spotkanie Rady Parafialnej we wtorek 25 października po Mszy Św. wieczornej.
 6. Zapraszamy mamy ze swoimi maluchami na spotkanie Matecznika w środę, 26 października, na godz. 15:30 do sali duszpasterskiej. Temat spotkania: „Jak, przy małych dzieciach znaleźć czas na wszystko?”
 7. Również w środę spotkanie Mężczyzn św. Józefa. Początek na Mszy św. o godz. 18:00 w intencji mężczyzn z naszej parafii, a po niej spotkanie formacyjne.
 8. Przypominamy o organizowanej przez Apostolat Margaretka jednodniowej pielgrzymce na trasie: Częstochowa - Gidle w dniu 26 października. Wyjazd z parkingu przy kościele o godz. 7:00 a powrót ok. 21:00.
 9. Spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej odbędzie się w czwartek 27 października o godz. 18:30 w kościele.
 10. W sobotę, 29 października, w Sosnowcu Ruch Sercańskiej Młodzieży organizuje czuwanie nocne dla młodzieży. Zapraszamy młodzież ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Zapisy i bliższe informacje w zakrystii.
 11. Ogłoszenie lokalne: Dyrekcja i Nauczyciele Szkoły Podstawowej przy ul. Myśliwskiej zapraszają Dzieci z oddziałów zerowych oraz ich Rodziców na zajęcia z cyklu Klub Małego Żaka „Sówka Mądra Główka”. Będą one prowadzone raz w miesiącu w okresie od października 2016 r. do maja 2017 r. w godzinach 17:00-18:00. Pierwsze zajęcia we czwartek 27 października o godz. 17:00.
 12. W minionym tygodniu odeszli do wieczności nasi parafianie: Kazimierz Kownacki z ul. Nowohuckiej i Anna Rusowicz z ul Koszykarskiej. Prośmy dla nich o wieczną radość w niebie: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.
 • Wszystkim Parafianom życzymy radosnej niedzieli
  oraz opieki matki Bożej. Szczęść Boże!

Strona 1 z 355

Góra strony