Intencje mszy św.

 

Niedziela 2.02.2020 r. – 4 Niedziela Zwykła, święto Ofiarowania Pańskiego

7:00 – W intencji wszystkich członków Żywego Różańca.
9:00 – Za † Jerzego Sosińskiego w trzecią rocznicę śmierci.
10:30 – Za † Teresę Zych, Grzegorza, Jadwigę, Eugeniusza Przybyłowiczów, Weronikę, Józefa, Mariannę Kurzępów oraz zmarłych z rodziny Draganów i Szczecinów.
12:00 – O dary Ducha Świętego, zdrowie i Boże prowadzenie dla Rafała z okazji 32 urodzin.
16:00 – Za † Mariannę i Wacława Walczyk oraz ich rodziców.
18:00 – Za † Józefa Spiradek w 9 rocz. śmierci.
19:30 – W podziękowaniu za szczęśliwe rozwiązanie dla Karoliny, z prośbą o opiekę Matki Bożej Płaszowskiej dla całej rodziny.

 

Poniedziałek 3.02.2020 r.

7:00 – O zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie Góreckich.
18:00 – Za † Kazimierę Fugiel (od syna Krzysztofa z rodziną).

 

Wtorek 4.02.2020 r.

7:00 – Za † Piotra Bodurka i jego rodziców.
18:00 – Za † Kazimierę Fugiel (od syna Krzysztofa z rodziną).
18:00 – Za † Mariana Gawor i Józefę Wójcik

 

Środa 5.02.2020 r. – wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy

7:00 – Za † Krystynę Choda oraz jej rodziców Helenę i Franciszka.
18:00 – W intencji małżeństw i rodzin parafii.

 

Czwartek 6.02.2020 r. – wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy

7:00 – Za † Magdalenę Plata (od przyjaciół).
18:00 – O nowe powołania kapłańskie i zakonne oraz o świętość życia kapłańskiego.

 

Piątek 7.02.2020 r. – wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera

7:00 – Msza św. wynagradzająca.
16:30 – Msza św. wynagradzająca.
18:00 – Msza św. wynagradzająca.

 

Sobota 8.02.2020 r.

7:00 – Za † Magdalenę Plata (od Nadleśniczego Nadleśnictwa Głogów Piotra Brewczyńskiego).
7:00 – Za † Stanisława Denko w 19 rocz. śmierci.
18:00 – Za † Lidię i Ryszarda Baran w rocznicę śmierci oraz Bronisławę i Józefa Gołąb.
18:00 – Za † Helenę Wróbel w I rocz. śmierci oraz męża Stanisława i zięcia Romualda.

 

Niedziela 9.02.2020 r. – 5 Niedziela Zwykła.

7:00 – Za † Annę Borejzę.
9:00 – Za † Stanisławę Malec oraz syna Mieczysława.
10:30 – Za parafian. Msza św. chrzcielna.
12:00 – Za † Antoninę Toboła (od rodziny Szymoniaków).
16:00 – Za † Irenę Olewnik.
18:00 – Za † Jana Woźniaka (greg. 1).
19:30 – Za † Stanisławę Loraj w 26 rocz. śmierci, męża Mieczysława i syna Marka.

Strona 2 z 296

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com