Intencje mszy św.

 

27. NIEDZIELA ZWYKŁA 06.10.2019 R.

7:00 – W intencji wszystkich członków Żywego Różańca
9:00 – Za Elżbietę MALIK i syna Krzysztofa
10:30 – Za Parafian
12:00 – Za † Marię Woźnicką i Franciszka w 30 rocz. śmierci
16:00 – Za † Janusza ŁAPTAŚ (greg.22)
18:00 – Za † Władysława MŁYNARCZYKA (od Zofii i Andrzeja Bożek z rodz.)
19:30 – Za † Zofię WRONA (od rodziny Rzeszutko z Andrychowa)

 

PONIEDZIAŁEK 07.10.2019 R. – WSPOMNIENIE NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY RÓŻAŃCOWEJ

7:00 – W intencji przebłagalnej
18:00 – Za † Janusza ŁAPTAŚ (greg.23)
18:00 – Za † Józefę ŚLIWĘ w 2 rocz. śmierci (od córki Władysławy w rodziną)
18:00 – Dziękczynna za 85 - letnią opiekę Matki Bożej Płaszowskiej

 

WTOREK 08.10.2019 R.

7:00 – Za † Adama POWROŹNIK (od wnuczki Barbary i Maćka)
18:00 – O świętość życia kapłanów
18:00 – Za † Janusza ŁAPTAŚ (greg.24)
18:00 – Za † Ewę PROCIAK (greg.23) w 3 rocz. śmierci

 

ŚRODA 09.10.2019 R. – ŚWIĘTO BŁOGOSŁAWIONEGO WINCENTEGO KADŁUBKA, BISKUPA

7:00 – Za † Zofię WRONA (od Agnieszki i Mariusza Zaborowskich)
18:00 – Za zmarłych członków Żywego Różańca
18:00 – Za † Janusza ŁAPTAŚ (greg.25)
18:00 – W intencji rodziców, którzy utracili dzieci

 

CZWARTEK 10.10.2019 R.

7:00 – Za † Marię STEFANOWICZ
18:00 – W intencji kapłanów o potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej
18:00 – Za † Janusza ŁAPTAŚ (greg.26)
18:00 – Za † Michała GARBACZEWSKIEGO i Stefana ZAJĄCA

 

PIĄTEK 11.10.2019 R.

7:00 – Za † Jana SEREMAKA w 6 rocz. śmierci
18:00 – Za chorych Parafian
18:00 – Za † Zofię i Edwarda KARBOWNICZEK
18:00 – W intencji małżeństw i rodzin Equipe Notre Dame
18:00 – Za † Janusza ŁAPTAŚ (greg.27)

 

SOBOTA 12.10.2019 R.

7:00 – Za † Annę i Czesława ŁĄCZKOWSKICH oraz zmarłych z rodzin
18:00 – Za † Janusza ŁAPTAŚ (greg.28)
18:00 – Za † Wojciecha TARCHALSKIEGO (od kolegów i koleżanek egzaminatorów z Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Krakowie)
18:00 – Za † Adama POWROŹNIK (od wnuczki Elżbiety)

 

28. NIEDZIELA ZWYKŁA 13.10.2019 R. – ODPUST KU CZCI MATKI BOŻEJ PŁASZOWSKIEJ,MATKI BŁOGOSŁAWIONEGO MACIERZYŃSTWA

7:00 – Za † Antonię, Józefa, Magdalenę, Jerzego i Andrzeja
9:00 – O błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej Płaszowskiej dla Gabriela z okazji 3 rocznicy urodzin
10:30 – Msza święta chrzcielna
10:30 – Za † Teresę i Michał Siwek oraz ich dzieci
12:00 – Za Parafian
12:00 – Dziękczynna za uzdrowienie Dawidka z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej Płaszowskiej
16:00 – Z okazji 5 urodzin Jakuba dziękczynna za dar życia, otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Płaszowskiej oraz dary Ducha Świętego
18:00 – Za † Adama i Weronikę BIEDA
19:30 – Za † Janusza ŁAPTAŚ (greg.29)

Strona 3 z 285

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com