Intencje mszy św.

 

25. NIEDZIELA ZWYKŁA 29.09.2019 R.

7:00 – Za † Janusza ŁAPTAŚ (greg.15)
9:00 – Za Helenę i Franciszka CHMIELEWSKICH oraz Krystynę HODE
10:30 – Za † Teresę i Michała SIWEK oraz ich dzieci
10:30 – Za † Za † Alicję SASNAL (greg.28)
12:00 – O zdrowie, Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla Daniela z okazji 30 urodzin
12:00 – Dziękczynna za dar małżeństwa w 7 rocznicę ślubu Agaty i Mariusza oraz szczęśliwe narodzenie Karoliny Estery z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego oraz opiekę Matki Bożej Płaszowskiej dla Nich
16:00 – Dziękczynna za 62 lata sakramentu małżeństwa LILIANY i JERZEGO z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej Płaszowskiej
18:00 – Za † Zofię i Edwarda KARBOWNICZEK
19:30 – Za † Jana KRYUS

 

PONIEDZIAŁEK 30.09.2019 R. – WSPOMNIENIE ŚW. HIERONIMA, PREZBITERA I DOKTORA KOŚCIOŁA

7:00 – Za † Zofię WRONA (od Teresy i Stanisława Smaga z dziećmi)
18:00 – Za † Janusza ŁAPTAŚ (greg.16)
18:00 – Za † Alicję SASNAL (greg.29)
18:00 – Za † Zdzisława, Danielę, Janusza i Leszka JASKULSKICH

 

WTOREK 01.10.2019 R. – WSPOMNIENIE ŚW. TERESY OD DZIECIĄTKA JEZUS, DZIEWICY I DOKTORA KOŚCIOŁA

7:00 – Za † Władysława MŁYNARCZYKA (od Jadwigi i Adama Galus z rodz.)
18:00 – Za † Janusza ŁAPTAŚ (greg.17)
18:00 – Za Parafian
18:00 – Za † Alicję SASNAL (greg.30)

 

ŚRODA 02.10.2019 R. – WSPOMNIENIE ŚWIĘTYCH ANIOŁÓW STRÓŻÓW

7:00 – Za † Adama POWROŹNIK (od córki Haliny z mężem i dziećmi)
18:00 – W intencji małżeństw i rodzin
18:00 – Za † Janusza ŁAPTAŚ (greg.18)
18:00 – Za † Zofię WRONA (od wnuka Bartka z rodziną)

 

CZWARTEK 03.10.2019 R.

7:00 – Za †Janusza Luzar (od kolegów i koleżanek z pracy)
7:00 – Za † Janusza ŁAPTAŚ (greg.19)
18:00 – O powołania kapłańskie i zakonne oraz o świętość życia kapłanów
18:00 – O zdrowie, Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej Płaszowskiej dla Teresy z okazji urodzin i imienin
18:00 – Za † Mieczysława CZEKAJA i jego rodziców

 

PIĄTEK 04.10.2019 R. – I PIĄTEK MIESIĄCA, WSPOMNIENIE ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU

7:00 – Msza święta wynagradzająca
16:30 – Za † Janusza ŁAPTAŚ (greg.20)
18:00 – Msza święta wynagradzająca
18:00 – O zdrowie, błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej Płaszowskiej dla Teresy i Józefa

 

SOBOTA 05.10.2019 R. – WSPOMNIENIE ŚW. FAUSTYNY KOWALSKIEJ, DZIEWICY

7:00 – Za † Kazimierza RYBKĘ (od rodziny Kuchtów)
18:00 – Za † Janusza ŁAPTAŚ (greg.21)
18:00 – Za † Alfreda Rudek w 1 rocznicę śmierci (od żony)
18:00 – Za † Mariannę, Jana i Danutę SOCHA

 

26. NIEDZIELA ZWYKŁA 06.10.2019 R.

7:00 – W intencji wszystkich członków Żywego Różańca
9:00 – Za Elżbietę MALIK i syna Krzysztofa
10:30 – Za Parafian
12:00 – Za † Marię Woźnicką i Franciszka
16:00 – Za † Janusza ŁAPTAŚ (greg.22)
18:00 – Za † Władysława MŁYNARCZYKA (od Zofii i Andrzeja Bożek z rodz.)
19:30 – Za † Zofię WRONA (od rodziny Rzeszutko z Andrychowa)

Strona 4 z 285

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com